Startup Grind Warsaw 7 - Finanse

redakcja 03-02-2015, 18:25

Już w najbliższy czwartek 5 lutego w budynku numer 8 Soho Factory przy ul. Mińskiej 25 odbędzie się kolejne wydarzenie z wyjątkowego cyklu Startup Grind Poland. Tematem najbliższego spotkania będzie wykorzystywanie innowacyjnych technologii w finansach oraz zagraniczne sukcesy polskich startupów związanych z branżą FinTech. Po raz pierwszy wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim.

Role prelegentów specjalnie na ten wieczór przyjęło wielu ciekawych gości uznanych zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. W trakcie wieczoru usłyszycie wywiady z Krzysztofem Pulkiewiczem z firmy Atsora, którego startup Momentum znalazł się wśród finalistów renomowanego akceleratora StartupBootCamp FinTech w Londynie, oraz Jarkiem Piotrowskim, który opowie o Kontomierzu, jego metamorfozie w KontoX i procesie M&A z Kreditch Group.

Następnie Kirk Donohoe, uznany przedsiębiorca technologiczny i startupowy ewangelista w MasterCard, przybliży informacje o programie MasterCard Start Path, do którego mogą aplikować startupy oferujące innowacyjne rozwiązania wspierające handel.

Od Macieja Samcika, prawdopodobnie najlepszego w Polsce dziennikarza ekonomicznego „Gazety Wyborczej” oraz autora poczytnego bloga „Subiektywnie o finansach”, komentującego wydarzenia w świecie finansów, dowiecie się, na czym warto się skupić, myśląc o sukcesie w branży FinTech w Polsce.

Spotkanie jak zawsze rozpocznie networking o godzinie 17.45. Po 4 wywiadach zakończy się również networkingiem, podczas którego będzie szansa poznania prelegentów i uczestników, którzy swoją przyszłość wiążą z finansowymi przedsięwzięciami.

Przeczytaj:

"Finansowy ninja" - podręcznik finansów osobistych

Książka "Finansowy ninja" to przewodnik po finansach osobistych, który każdy powinien przeczytać jeszcze w szkole. 544 strony praktycznej wiedzy o oszczędzaniu, zarabianiu, optymalizacji podatkowej, negocjowaniu i inwestowaniu, które pomogą Czytelnikowi zostać prawdziwym finansowym ninja i osiągnąć bezpieczeństwo finansowe. Szczegółowa recepta na to, jak mądrze zarządzać pieniędzmi, uniknąć pułapek zastawianych przez instytucje finansowe oraz skutecznie zaplanować swoją emeryturę.*

Wszystkich zainteresowanych powyższym wydarzeniem zachęcamy do udziału oraz do odwiedzenia strony www.startupgrind.pl.

Ważne: aby wziąć udział w wydarzeniu, niezbędna jest rejestracja przez portal Eventbrite oraz zakup odpowiedniego biletu.

Startup Grind Warsaw 7

 


Tematy pokrewne:  

tag startupytag Startup Grind Warsawtag finanse
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy