Startuje Business Mixer, nowa inicjatywa dla startupów

21-02-2012, 14:17

W piątek swoją działalność zainauguruje Business Mixer - cykl organizowanych przez Polskę Przedsiębiorczą imprez, na których młode, startujące firmy będą miały możliwość spotkania biznesowych ekspertów, odnoszących sukcesy przedsiębiorców, innowatorów, prezesów międzynarodowych firm, osoby, które reprezentują pasję i niekonwencjonalne podejście do prowadzenia swoich biznesów.

Każdy, z odbywających się co miesiąc Business Mixerów będzie miał swój temat przewodni. Uczestniczące w imprezie startupy otrzymają po trzy minuty na zaprezentowanie przed ekspertami swojego pomysłu na biznes. Następnie eksperci będą mieli czas na zadawanie pytań. Na koniec każdego Business Mixera wybierany będzie zwycięski startup, a laureaci kolejnych edycji spotkają się w finale, gdzie rywalizować będą o tytuł Startupu Roku i nagrodę główną - miesięczny wyjazd do oddziału Business Link zlokalizowanego w USA lub Chinach.

Czytaj też: Pierwszy Startup Sprint zakończony (fotoreportaż)

Tematem przewodnim pierwszego Business Mixera jest design. Gościem specjalnym będzie Ramone Darabiha R&D Manager w firmie Rovio, współtwórcy AngryBirds, założyciel i CEO MySites.com, mentor Startup Sauna.

Drugim gościem specjalnym będzie Tomasz Rygalik - pierwszy Polak, który został pracownikiem naukowym londyńskiego Royal College of Art, jeden z najzdolniejszych polskich designerów.. Wcześniej studiował architekturę i design w Łodzi, Nowym Jorku i Londynie. Projektuje meble dla Włochów, Finów i Polaków. Jego prace nagradzane były na wielu w międzynarodowych konkursach.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930