StarDSL dostarczy internet Polakom (wszędzie)

05-02-2010, 09:58

Operator internetu satelitarnego StarDSL wszedł do Polski na przełomie roku 2009 i 2010. Posiada ofertę dla klientów indywidualnych i firm. Jej zaletą jest przede wszystkim dostępność internetu od ręki i w każdym miejscu.

Potencjalnymi użytkownikami internetu przez satelitę są osoby mieszkające na wsi, gdzie rozproszona zabudowa czyni nieopłacalnym kładzenie kabli światłowodowych, a ukształtowanie terenu i zmienna pogoda zaburza jakość połączenia internetowego przez sieć GSM – tłumaczy Tim Hill, Project Manager Business Development, odpowiedzialny za wdrożenie usług StarDSL w Polsce. Dodaje, że obecnie od posiadania szybkiego internetu dzieli Polaków tylko decyzja i domowy budżet.

Tę ostatnią barierę firma chce pokonać ofertą taryfową – od 69 złotych miesięcznie – oraz możliwością wynajęcia urządzenia abonenckiego.

 

 StarDSL – Taryfy Stały Dostęp
fot. - StarDSL – Taryfy Stały Dostęp

Obecnie usługi StarDSL oferowane są w dwóch wariantach: stały nieograniczony dostęp oraz określony z góry miesięczny limit na ilość pobranych i wysłanych danych. Ceny poszczególnych usług przedstawiamy w tabelkach. Uruchomienie usługi łączy się z jednorazową opłatą aktywacyjną w kwocie 469 złotych. Zakup anteny nie jest wymagany. Można ją wynająć za stałą miesięczną opłatę rzędu kilkudziesięciu złotych.

Oferta StarDSL zawiera m.in. wariant Freezone skierowany specjalnie do młodych użytkowników, który pozwoli ograniczyć koszty i spełnić ich wysokie wymagania. Freezone to nieograniczona możliwość wysyłania i pobierania danych między godziną 24.00 a 6.00 rano oraz niska stawka miesięczna już od 39 złotych.

StarDSL – Taryfy Pakiety Danych
fot. - StarDSL – Taryfy Pakiety Danych
 

Docelowo usługa StarDSL obejmie internet, telefon i telewizję.

StarDSL podpisał już umowę z pierwszym dystrybutorem, firmą Komsa Polska. Współpraca obejmie sprzedaż kluczowego produktu i usług w ramach oferty Internet satelitarny StarDSL. Do współpracy Komsa Polska wnosi sieć wyspecjalizowanych sklepów i know-how w zakresie dystrybucji z wartością dodaną zaawansowanych urządzeń telekomunikacyjnych.

Więcej informacji na www.starDSL.pl.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031