Środki na potencję – działanie, stosowanie, bezpieczeństwo

19-03-2019, 07:04

Na rynku dostępnych jest wiele środków na potencję, zarówno bez recepty, jak i na receptę. Uznaje się, że skuteczniejsze są tabletki na erekcję wydawane na receptę, jednakże również preparaty kupowane bez recepty mogą być efektywne. W poniższym artykule przedstawiamy więcej informacji na temat działania, bezpieczeństwa i stosowania produktów na potencję.

mat partnera

  1. Jak działają środki na potencję?
  2. Bezpieczeństwo tabletek na potencję
  3. Tabletki na erekcję - stosowanie

Jak działają środki na potencję?

Tabletki na potencję przeznaczone są dla dorosłych mężczyzn w każdym wieku, jednak pomogą one w poprawie sprawności seksualnej jedynie wówczas, gdy problemy są wywołane przez organiczne czynniki (np. choroby układu krążenia), natomiast nie są niestety skuteczne, gdy problem tkwi w męskiej psychice czy jest wywołany czynnikami środowiskowymi. Warto także pamiętać, że potencja i sprawność seksualna zależą również w dużej mierze od trybu życia mężczyzny – tego, czy uprawia on regularnie sport, zdrowo się odżywia, pali papierosy, spożywa alkohol itp.

Tabletki na erekcję działają intensywnie na układ krążenia, podwyższając m.in. drożność naczyń, czego efektem jest możliwość napłynięcia do członka w stanie podniecenia odpowiedniej ilości krwi. Często już to jest wystarczające, aby zwiększył on swe rozmiary i osiągnął wymaganą twardość. Należy jednakże pamiętać, że nawet najlepsze specyfiki na potencję nie pomogą w samym zwiększeniu ochoty na seks – pozostanie ona taka sama. Środki te nie zadziałają też raczej u mężczyzn bardzo zestresowanych czy też pogrążonych w depresji.

Bezpieczeństwo tabletek na potencję

Środki na erekcję przyjmowane zgodnie ze wskazaniami lekarza oraz ulotką informacyjną są bezpieczne. Jeśli chodzi o leki wydawane na receptę, to przed wystawieniem do sprzedaży są one poddawane obowiązkowym szczegółowym badaniom. Leki bez recepty również są bezpieczne, o ile pochodzą z pewnego źródła. Decydując się na tabletki na erekcję bez recepty, należy je zawsze kupować od pewnych i solidnych sprzedawców, np. aptek czy zaufanych sklepów internetowych, takich jak https://potencja.net.pl/.

Tabletki na erekcję – stosowanie

Środki poprawiające erekcję wydawane bez recepty zazwyczaj mogą być stosowane przez ok. 10 tygodni po maksymalnie 1-2 tabletki dziennie. Według producenta, ten czas i liczba spożytych pastylek powinna wywołać pozytywny wpływ na organizm. Tabletki na receptę powinny być stosowane ściśle wedle zaleceń lekarza. Środki zawierające sildenafil (o doraźnym działaniu) zażywa się zwykle na ok. godzinę przed stosunkiem.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag tabletkitag potencjatag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. Chce.to
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne: