Sprzedawaj lub wynajmuj w wygodny sposób przez Internet

21-08-2015, 10:34

Sprzedaż i wynajem nieruchomości w dzisiejszych czasach nie należy do najłatwiejszych, pomimo że mamy nieograniczone możliwości w tym zakresie. Problem jednak tkwi w tym, że w Internecie z dnia na dzień powstaje coraz więcej portali internetowych, za pośrednictwem których można opublikować swoje ogłoszenie. To powoduje, że należałoby umieścić swoją ofertę na kilkudziesięciu stronach, aby dotrzeć do większości osób, które poszukują nowego lokum. Jest jednak jedno rozwiązanie, które mocno ułatwia dotarcie z ofertą do potencjalnych klientów.

Portal internetowy http://odwlasciciela.pl został stworzony z myślą o tych, którzy chcą sprzedać bądź wynająć swoją nieruchomość przy niewielkim nakładzie pracy i przeznaczając na to minimalną ilość czasu. Wypełniając formularz na stronie, w którym opisujesz swoją nieruchomość, a następnie dokonując stosownej płatności, umieszczasz swoje ogłoszenie na około 100 najważniejszych portalach min. gratka.pl, otodom.pl, domiporta.pl czy nieruchomosci.pl. Co więcej, dodawanie ogłoszeń działa w sposób zautomatyzowany i Twoja oferta pojawia się na portalach ogłoszeniowych w przeciągu 24 godzin. Takie rozwiązanie jest szczególnie kierowane do osób zapracowanych, którzy w ferworze codziennej pracy nie mają czasu na dopilnowanie swoich spraw związanych ze sprzedażą domu. 

Decydując się na usługę internetowego biura ogłoszeń odwlasciciela.pl, sam decydujesz, na jaki czas chcesz dodać swoje ogłoszenie do wielu portali internetowych. Koszty rozkładają się następująco:

  • 30dni – 59 zł
  • 60dni – 119 zł
  • 90dni – 149 zł

Biorąc pod uwagę dwa podstawowe kryteria tzn. cenę oraz konieczność wypełnienia tylko jednego formularzu, można stwierdzić, że oszczędzamy zarówno czas, jak i pieniądze. Szczególnie, że dodając ogłoszenie do wielu portali na raz mamy szansę na znalezienie nabywcy lub najemcy samodzielnie, oszczędzając nie małe pieniądze na usługach biura nieruchomości. Aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse na sprzedaż bądź wynajem mieszkania, możesz skorzystać z sugestii specjalistów podczas formułowania ogłoszenia. 

ludzie

To jednak nie wszystko, co oferuje ten innowacyjny portal przez niektórych określany jako dodawarka ogłoszeń czy generator ogłoszeń. Oprócz tego, że ogłoszenie można uzupełnić zdjęciami mieszkania, istnieje możliwość skorzystania z usługi przygotowania i dostarczenia banneru reklamowego. Umieszczając go na nieruchomości jeszcze bardziej zwrócisz uwagę i zainteresowanie potencjalnych Klientów. W przeciągu 5 dni od zamówienia banneru, kurier dostarcza go bezpośrednio do zamawiającego. Jego koszt to 50 zł plus 20 zł za przesyłkę kurierską.

Innowacyjne rozwiązanie

Portal jednak nie poprzestaje na samym rozpowszechnianiu ogłoszeń oraz ofert bezpośrednich dodawanych przez właścicieli nieruchomości. Wychodząc naprzeciw swoim Klientom, na terenie Poznania pomaga skompletować dokumenty, które są niezbędne do dokonania sprzedaży. Klienci z całej Polski mogą liczyć na pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego. Jest to możliwe poprzez wypełnienie stosownego formularzu na stronie internetowej, po czym doradca kredytowy kontaktuje się z osobą zainteresowaną.

Portal OdWlasciciela.pl to prawdziwie innowacyjne rozwiązanie, które ma na celu zminimalizowanie kosztów oraz zaoszczędzenie czasu związane ze sprzedażą lub wynajmem nieruchomości. Niekiedy pomimo atrakcyjnej oferty osoba nie jest w stanie sprzedać czy wynająć swojego mieszkania, ponieważ nie ma czasu lub nie potrafi dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych Klientów. Ta strona internetowa jest w stanie rozwiązać wszystkie te problemy.

 

 

Źródło: Publikacja opłacona

Komunikaty Firm

Jeśli chcesz, aby informacja Twojej firmy pojawiła się w DI pisz pod adres: kf@di24.pl.


To warto przeczytać

fot. LeslieAnn  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Serwisy specjalne: