Spryciarze: Czas na porady wideo ekspertów

12-06-2009, 21:50

Serwis poradników wideo Spryciarze.pl uruchomił dział z materiałami tworzonymi przez ekspertów. Twórcy serwisu liczą, że nowy dział przyciągnie także reklamodawców zainteresowanych niestandardową formą dotarcia do internautów.

W nowej sekcji prezentowane są profesjonalne filmy poradnikowe i instruktażowe tworzone specjalnie na potrzeby witryny Spryciarze.pl. Dział podzielono na kanały tematyczne, w których poszczególni eksperci doradzają z zakresu danej dziedziny.

Własny kanał w dziale Eksperci utworzył już jeden z magazynów motoryzacyjnych, który podpowiada, jak wykonać drobne naprawy samochody czy jak bezpiecznie kierować pojazdem. Obecnie użytkownicy serwisu mogą także nauczyć się tańczyć, poznać zasady samoobrony czy też zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia.

- Ekspertem witryny Spryciarze.pl może zostać każdy, kto posiada wiedzę z wybranej dziedziny i nagra minimum pięć filmów poradnikowych, które zostaną zaakceptowane przez moderatorów strony pod względem technicznym i merytorycznym - mówi Marcin Radziwoń, współzałożyciel serwisu Spryciarze.pl.

Nowy dział stanowi także pole do popisu dla potencjalnych reklamodawców w tym serwisie. Mogą oni tam prowadzić różne akcje wizerunkowe - od kreowania, przez edukowanie, a na wzmacnianiu wizerunku kończąc.

Spryciarze powołali specjalny czteroosobowy zespół odpowiedzialny za nagrywanie i montaż filmów poradnikowych, który ma dbać o dobrą jakość materiałów zgromadzonych w tej sekcji. Wkrótce filmy będzie można pobrać także w jakości HD - informują przedstawiciele serwisu.


Tematy pokrewne:  

tag Spryciarze.pltag porady
Komentarze
comments powered by Disqus
To warto przeczytać


fot. geralt


  
znajdź w serwisie

RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2017»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2017 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.