Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń

PATRONAT MEDIALNY 12-07-2016, 08:43

Rok 2016 jest bez wątpienia rokiem pełnym zmian na rynku finansowym i ubezpieczeniowym. Nowe uwarunkowania prawno-regulacyjne, zmiany w udzielaniu kredytów przez banki, zmiany w akceptacji kart płatniczych czy też rekomendacje dotyczące rachunków na przelew to bardzo ważne przemiany, które dotyczą zarówno instytucji finansowych oraz ubezpieczeniowych, jak i ich klientów. To sprawia, że podczas kolejnej edycji Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, która odbędzie się 5-6 października 2016 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie, nie zabraknie kluczowych tematów.

Spotkanie Liderów Bankowości i Ubezpieczeń

Potwierdza to również jeden z członków Rady Programowej Warsaw International Banking Summit – Banking Forum Piotr Kaczmarek, Prezes Zarządu Getin Holding: Dobrze, że cyklicznie spotykamy się na kolejnych edycjach tej konferencji, podczas której bankowcy mogą ze sobą rozmawiać o zmianach zachodzących w branży. Ciekawych tematów i zagadnień nie brakuje, globalnych i lokalnych wyzwań także, zwłaszcza że tak interesujących czasów dla sektora finansowego dawno nie było.

Zakres merytoryczny spotkania zostanie również starannie opracowany przez Rady Programowe, którym przewodniczą Pan Prezes Mariusz Grendowicz (Warsaw International Banking Summit - Banking Forum) oraz Pan Prezes Artur Olech (Insurance Forum). Wśród członków Rady Programowej znajdują się najważniejsze osoby z branży finansowej m.in. Franz Fuchs (Przewodniczący Rady Nadzorczej, Vienna Insurance Group w Polsce), Adam Uszpolewicz (Prezes Zarządu, Aviva), Andrzej Jarczyk (Prezes Zarządu, Uniqa), Piotr Kaczmarek (Prezes Zarządu, Getin Holding); Joao Bras Jorge (Prezes Zarządu, Bank Millennium), Zbigniew Jagiełło (Prezes Zarządu, PKO Bank Polski), Sławomir S. Sikora (Prezes Zarządu, Bank Citi Handlowy), Krzysztof Pietraszkiewicz (Prezes, Związek Banków Polskich).

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie www.bankowosciubezpieczenia.pl


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Grudzień 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031