Spotkania w Akademii Sztuk Przepięknych jak podcasty

02-11-2018, 23:58

Już dziś można wysłuchać spotkań z Akademii Sztuk Przepięknych w formie podcastów - wygodnie, wszędzie i bez żadnych opłat. Dostępne w tej formie są wersje audio rozmów z Anją Rubik, Dorotą Wellman czy polskimi himalaistami, a ma być ich znacznie więcej. Odsłuchasz ich dzięki aplikacji.

Akademia Sztuk Przepięknych na Pol’and’Rocku to rozmowy z gośćmi, którzy prowokują do myślenia, idą pod prąd, działają. Dzięki tej inicjatywie będzie można posłuchać o tym, jak udała się kampania #sexedpl, czym jest patriotyzm dla Artura Barcisia lub jak wyglądały początki kariery Katarzyny Sokołowskiej. 

Pomoże w tym Lecton - aplikacja mobilna, która umożliwia dostęp do nagrań w przystępny sposób. W swojej bazie ma niemal 2000 audiobooków po polsku, podcasty i teraz także nagrania z Akademii Sztuk Przepięknych z Pol’and’Rock Festival! Spotkania dostępne są bezpłatnie, tak jak wiele innych nagrań. Aby otrzymać dostęp do wszystkich audiobooków należy jednak uruchomić płatną subskrypcję. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z Androidem lub iOS.

Źródło: Lecton


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy