SportConnect - portal dla sportowych profesjonalistów

28-02-2012, 11:46

Ma to być platforma wymiany wiedzy z różnych dziedzin treningu sportowego - od dietetyki, poprzez medycynę sportową, po trening personalny, a także wyszukiwarka specjalistów i obiektów sportowych. Twórcami portalu są trenerzy polskich olimpijczyków - Jolanta Rusin-Krzepota oraz Sebastian Krzepota.

Serwis SporConnect.pl przeznaczony jest dla wszystkich, którzy wybrali sport jako ścieżkę swojej kariery zawodowej. Portal ma pełnić dwie zasadnicze funkcje: jako platforma wiedzy z zakresu treningu sportowego oraz wyszukiwarka zarówno profesjonalistów zajmujących się wsparciem treningu, jak i obiektów z bazą sportową.

Serwis SportConncect.pl
fot. - Serwis SportConncect.pl
Poprzez założenie własnego profilu, zarówno specjaliści, jak i obiekty, mogą promować się wśród tych, którzy poszukują porad profesjonalistów lub miejsc, w których mogą przeprowadzić sesje treningowe bądź szkolenia.

- Zauważyliśmy dużą lukę wśród portali sportowych. Nie było platformy, dzięki której trenerzy, tacy jak my, mogli nawiązać kontakty z innymi specjalistami bądź uzyskać rzetelne odpowiedzi na nurtujące nas pytania - mówi Jolanta Rusin-Krzepota, współwłaściciel portalu.

Czytaj też: Kolejny ekspert od diety dostępny online

- Innym aspektem, który skłonił nas do podjęcia prac nad serwisem, jest fakt, że aby znaleźć odpowiedni obiekt z zapleczem sportowym, w którym można przeprowadzić sesje treningowe, obozy czy szkolenia, spędzaliśmy dużo czasu, przeszukując internet. Pomyśleliśmy, że warto ułatwić pracę zarówno nam, jak i wspomóc promocję dobrych ośrodków poprzez zgromadzenie ich w miejscu, gdzie będą ich szukać przedstawiciele grupy docelowej, do której chcą dotrzeć - dodaje Sebastian Krzepota.

W ramach specjalnej, startowej promocji do końca czerwca założenie profilu na sportconnect.pl - tak specjalisty, jak i obiektu - jest darmowe.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031