Specjalistyczne podesty robocze dostępne od ręki

07-09-2020, 13:13

Życie potrafi czasami zaskakiwać, wymuszając od nas szybkich działań i dokonywania natychmiastowych wyborów. Niestety brak wystarczającej ilości czasu nie sprzyja podejmowaniu gruntownie przemyślanych decyzji, które są kluczem do sukcesu w każdej branży.

Wysoka jakość przede wszystkim!

Nie inaczej jest w sektorze maszyn ciężkich – wybór odpowiedniej platformy roboczej, która zapewni bezpieczną i efektywną pracę nawet w najtrudniejszych warunkach stanowi jeden z najważniejszych warunków powodzenia całej inwestycji. Co zatem zrobić, gdy „za pięć dwunasta” potrzebujemy sprzętu z najwyższej półki? Warto wtedy sprawdzić propozycje sprawdzonych producentów dostarczających innowacyjnych rozwiązań od wielu lat. Taką firmą jest JLG, i jak się szczęśliwie składa, w stałej ofercie amerykańskiej marki znajdują się podesty ruchome dostępne od ręki - https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/podesty-dostepne-od-reki/.

podesty robocze

Szeroka oferta maszyn z najwyższej półki

Na flotę maszyn JLG składają się najróżniejsze zwyżki i ładowarki, które można wykorzystać do najbardziej skomplikowanych zadań. W aktualnej ofercie polskiego dystrybutora znajdują się:

  • podesty niskopoziomowe (dostępne w wersjach elektrycznych, przesuwanych i EcoLift),
  • podnośniki nożycowe (warianty elektryczne i spalinowe),
  • ładowarki teleskopowe (zaopatrzone w wydajne silniki turbo diesel i napęd na cztery koła),
  • podesty masztowe,
  • zwyżki przegubowe (zasilane elektrycznie bądź spalinowo),
  • podesty teleskopowe z napędem spalinowym,
  • wysięgniki (posiadające podwozie gąsienicowe i charakteryzujące się kompaktowym rozmiarem),
  • podnośniki przegubowe (napęd spalinowy lub elektryczny).

Długa gwarancja i profesjonalny serwis

Decydując się na sprzęt JLG, prócz najwyższej jakości, otrzymujemy również kompleksowe wsparcie naprawcze z niespotykaną nigdzie indziej 36-miesięczna gwarancją! Jeśli nasza maszyna przestanie działać prawidłowo, możemy być pewni, że przestój w pracach nie będzie trwał długo, a mobilny serwis dotrze do naszej lokalizacji w przeciągu doby.

Potrzebujesz maszyny na teraz? Zależy Ci na powodzeniu Twojej inwestycji? Nie lubisz oszczędzać na wydajności i bezpieczeństwie? Zatem podesty robocze i ładowarki teleskopowe opatrzone pomarańczowym logiem JLG będą dla Ciebie idealnym wyborem!


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag podesty roboczetag nols
To warto przeczytać

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: