Specjaliści od domen spotkają się na MeetDomainers w Warszawie

PATRONAT MEDIALNY 29-07-2011, 22:41

14 października 2011 roku już po raz piąty osoby związane z branżą domen spotkają się na konferencji MeetDomainers. Poprzednie edycje tej imprezy odbyły się w Krakowie, Warszawie, Sopocie i Manchesterze. Dla czytelników Dziennika Internautów mamy dwa zaproszenia w promocyjnej cenie.

W tym roku organizatorzy proponują między innymi warsztaty „Negocjacje przy sprzedaży domen” oraz sesję poświęconą alternatywnym formom inwestowania wolnych środków finansowych. Na MeetDomainers nie zabraknie przedstawicieli organizacji, które rozdają karty na polskim i międzynarodowym rynku domen: będzie NASK (rejestr domen .pl), Aftermarket.pl (największa giełda domen w Polsce), Sedo czy NameDrive (potentaci na międzynarodowym rynku parkowania domen).

Kolejna atrakcja czekająca na uczestników MeetDomainers to jedyna w Polsce aukcja domen na żywo. Dwa lata temu najdroższa domena lekarze.pl sprzedana na aukcji w Warszawie kosztowała 135 tysięcy złotych. Rok temu w Sopocie komplet startup.pl i start-up.pl został wylicytowany za 44 tysiące złotych. W sumie na trzech aukcjach w Polsce udało się sprzedać domeny za blisko 700 tysięcy złotych. Jeśli chcesz dowiedzieć się, za ile sprzeda się Twoja domena – wyślij propozycje swoich domen do organizatorów.

Dla czytelników naszego serwisu mamy dwa zaproszenia w promocyjnej cenie 369 złotych. Aby skorzystać z niższej ceny wystarczy w uwagach w formularzu rejestracyjnym dopisać „Dziennik Internautów”. Pierwsze dwie osoby skorzystają z promocyjnych warunków. Standardowa cena biletów obowiązująca do końca sierpnia wynosi 492 złote z VAT.

Więcej informacji o MeetDomainers znajdziesz na stronie spotkania: www.meetdomainers.eu


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy