Śmieszne kubki to tylko jedna z propozycji na skromny, ale efektowny prezent

06-12-2019, 09:29

Święta Bożego Narodzenia, urodziny, imieniny, rocznica znajomości, powitanie w gronie pracowników - okazji do wręczenia prezentu jest wiele. Nie zawsze musi być to droga i ekskluzywna rzecz, czasami wystarczy skromny, ale efektowny upominek, np. śmieszne kubki. Oto 3 pomysły na prezent, który przypadnie do gustu niemal każdemu!

śmieszne kubki

  1. Śmieszne kubki

  2. Personalizowane koszulki

  3. Zdjęcie w ozdobnej ramce

Trafionym prezentem mogą okazać się zwyczajne przedmioty codziennego użytku, nieco "podrasowane" i spersonalizowane. Dostosowanie tradycyjnego kubka lub koszulki do zainteresowań, cech szczególnych obdarowanego lub samej okazji pozwoli na przygotowanie wyjątkowego podarunku.

Śmieszne kubki

Wyjątkowe i z nutą humoru - śmieszne kubki już od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Wybór wzorów, kolorów i kształtów jest ogromny. Z okazji świąt można podarować bliskim kubki w kształcie bombki, miłośnikowi Gwiezdnych Wojen kubek z Lordem Vaderem, a przełożonemu z napisem "Szef ma zawsze rację". Ile okazji, tyle kubków do wyboru. Ciekawą opcją jest przygotowanie kubka z własnym nadrukiem lub zdjęciem. Taką możliwość daje wiele firm, zajmujących się produkowaniem spersonalizowanych gadżetów. Śmieszny kubek to prezent nie tylko oryginalny, ale również funkcjonalny. Każdy codziennie pije kawę, herbatę lub wodę, a za każdym razem, kiedy przygotuje ulubiony napój w śmiesznym kubku, pomyśli ciepło o osobie, która go ofiarowała.

Personalizowane koszulki

Koszulki to prezent równie ponadczasowy jak kubki. Szczególną popularnością cieszą się te personalizowane, na których można umieścić własne hasło, slogan lub zdjęcie. Chociaż kojarzą się głównie z prezentami firmowymi, to coraz częściej wykorzystywane są również jako forma niezobowiązującego, ale efektownego prezentu dla koleżanki, czy współpracownika. W przypadku odzieży z nadrukiem warto jednak uważać na jakość, zarówno samej koszulki, jak i nadruku - te słabej jakości po kilku praniach mogą nie nadawać się do użytku.

Zdjęcie w ozdobnej ramce

W dobie nośników cyfrowych coraz rzadziej wywołujemy lub drukujemy zdjęcia, dlatego wspólne zdjęcie, umieszczone w ozdobnej lub śmiesznej ramce, będzie doskonałym upominkiem dla bliskiej osoby. Na zdjęciach można uchwycić i utrwalić wspomnienia, oraz wracać do nich nieustannie po każdym spojrzeniu. Zdjęcie będzie wyglądać rewelacyjnie w samodzielnie zrobionej i ozdobionej ramce, a alternatywę stanowi inwestycja w gotowy produkt. Wybór jest szeroki, a ceny zróżnicowane. W ten sposób niewielkim kosztem można przygotować bardzo efektowny, wzbudzający emocje prezent.***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag prezentytag śmieszne kubki
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: