Słownik ling.pl przejęty przez diki.pl. Milion płatnych haseł będzie dostępnych bezpłatnie

31-10-2016, 09:44

LangMedia (właściciel diki.pl) kupił serwis ling.pl, jeden z najstarszych i największych słowników online w polskiej sieci. Przedstawiciele firmy zapowiadają bezpłatne udostępnienie około miliona specjalistycznych haseł, które do tej pory były obecne w płatnej wersji ling.

Ling to internetowy zbiór kilkudziesięciu słowników wydawanych wcześniej w Polsce w formie papierowej, którego część publiczna była dostępna bezpłatnie, a około miliona haseł specjalistycznych udostępniano tylko w wersji płatnej. Po zakupie dokonanym przez LangMedia, wszystkie słowniki specjalistyczne zostaną udostępnione bezpłatnie, zarówno w domenie słownika on-line diki.pl, jak i w nowej aplikacji mobilnej DIKI.

- Firma LangMedia zmieniła model biznesowy słowników internetowych, obecny dotychczas na polskim rynku. Głównym źródłem przychodów firmy jest największa polska szkoła językowa on-line eTutor.pl, a słownik jej wizytówką i ważnym, zintegrowanym ze szkołą, narzędziem edukacyjnym – mówi Michał Lach, współwłaściciel platformy eTutor i słownika diki.pl.

Treści zakupionych słowników Ling są przenoszone na platformę diki.pl sukcesywnie, gdyż podlegają korekcie, aktualizacji i wzbogaceniu. Dotychczas w domenie diki.pl udostępniono bezpłatnie około 100 tysięcy nowych haseł specjalistycznych z takich dziedzin, jak: marketing, prawo i medycyna.

W najbliższych miesiącach dostępne będą kolejne, m.in.: słownik arbitrażu, finansowy, terminów Unii Europejskiej, prawniczo-handlowy, architektury, morski, polityki i dyplomacji, wojskowy, religii, ochrony środowiska i gospodarki odpadami, środowiska, techniczny oraz nieruchomości. Nad wzbogacaniem słownika na co dzień pracuje dwudziestu anglistów.

Dzięki przejęciu, diki.pl stał się prawdopodobnie największym bezpłatnym słownikiem w polskiej sieci, swoją objętością przewyższającym również słowniki płatne.


Źródło: Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytaćfot. Kasperskyfot. bongkarn
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Czerwiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Serwisy specjalne: