Słomiana motywacja

ARTYKUŁ PROMOCYJNY 24-04-2011, 17:56

Czy zdarza Ci się wyznaczyć sobie jakiś mniejszy lub większy cel i go... nie osiągnąć? Być może słyszysz w swojej głowie przy pierwszej porażce głos mówiący: „To nie dla mnie”, „Nie dam rady”, „Mam tego dosyć”, „Innym razem”? A może jesteś obecnie w trakcie realizacji ważnego dla Ciebie zadania i masz wrażenie, że pracujesz tylko na pół gwizdka? Dowiedz się, jak swoje cele zacząć finalizować znacznie szybciej i nie odkładać niczego na później.

Słomiana motywacjaWiesz, jak to jest, gdy wyznaczasz sobie cel, wszystko planujesz i dopinasz na ostatni guzik, jednak w trakcie wykonywania poszczególnych czynności czujesz, że coś jest nie tak. Coś pochłania lwią część Twojej energii i czasu, coś Cię odciąga od głównych działań i niepostrzeżenie zatrzymujesz się w pół drogi, nie wiedząc, gdzie szukać przyczyn stagnacji. Motywacja gdzieś wyparowuje i pozostaje żmudne, ciężkie, okupione cierpieniem i niechęcią dalsze działanie, co w konsekwencji prowadzi do zniechęcenia i zaniechania go.

Co da Ci publikacja „Słomiana motywacja”?

 • wreszcie będziesz kończyć to, co zaczynasz - od zadań każdego dnia w pracy czy w domu, po większe cele i marzenia,
 • znajdziesz sposób na swoje lenistwo,
 • nabędziesz umiejętność znajdowania stałej motywacji,
 • będziesz potrafił wytłumaczyć sobie i nakręcić się tak, aby pomimo zniechęcenia i niepowodzenia dążyć do zakończenia danego zadania czy osiągnięcia celu,
 • zwiększy się Twoje poczucie własnej wartości.

Pierwszy rozdział ukazuje niezbędne, podstawowe założenia i dotyka samych korzeni motywacji, docierając do wartości, jakimi się kierujesz. Drugi zawiera praktyczny warsztat budowy Osobistej Bazy Motywacji. Jest on niezwykle ważny i podaje wiele praktycznych ćwiczeń i wskazówek. Natomiast w trzecim rozdziale zapoznasz się z metodami zarządzania Osobistą Bazą Motywacji, by być bardzo zaangażowanym w drodze do celu.

Dla kogo jest ta publikacja?

 • dla osób, które działają na pół gwizdka, nie bardzo wiedząc dlaczego,
 • dla osób, które chętnie odkładają coś na później,
 • dla osób, które szybko się męczą, tracąc energię i zapał,
 • dla osób, które czują, że stać je w życiu na więcej, tylko nie wiedzą, jak się do tego zabrać,
 • dla osób, które porzuciły, a chciałyby odświeżyć swoje marzenia i zacząć je wreszcie realizować,
 • dla osób, które chcą się rozwijać tak, aby osiągać coraz częściej mniejsze i większe sukcesy.

Im większe zmagania z samym sobą zakończą się Twoim sukcesem, tym więcej zyskasz siły, potrzebnej do szybszego osiągnięcia celu. Z czasem zauważysz, że to, co kiedyś z łatwością by Cię zatrzymało, dziś nie stanowi już żadnej przeszkody. Zwyciężanie z samym sobą jest źródłem niezwykle silnej motywacji i siły woli. Cechują się nią najlepsze osoby chodzące po naszej planecie. Każde większe osiągnięcie związane jest z przełamywaniem się w drodze do celu. Tak możesz postąpić również i Ty.

Dowiedz się więcej i zamów publikację „Słomiana motywacja

Zobacz więcej e-booków


To warto przeczytać

fot. LeslieAnn  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Serwisy specjalne: