Śledź drogę swojej przesyłki!

27-12-2018, 08:48

Wielu klientów ceni sobie możliwość szybkiego otrzymania zamówionego w sklepie internetowym przedmiotu i z tego powodu jednym z najczęściej wybieranych sposobów dostawy jest przesyłka kurierska. Przewagą firm kurierskich nad tradycyjną pocztą, jest możliwość bardzo dokładnego śledzenie przesyłek, co zawdzięczamy skrupulatnemu monitoringowi każdej paczki na poszczególnych etapach pokonywanej przez nią trasy.

mat partnera

Śledzenie przesyłek w praktyce

Firmy świadczące usługi kurierskie od lat zapewniają szybkie dostarczanie przesyłek bez jakichkolwiek opóźnień, co ma odzwierciedlenie w stałym poprawianiu jakości świadczonych usług i zwiększaniem zasięgu. Nie bez powodu przesyłki kurierskie są popularne zarówno na niewielkich, jak i na bardzo dużych odległościach, co oznacza, iż kurierzy bez przeszkód dostarczają swoje przesyłki już na drugi dzień roboczy. Ich przewagą nad Pocztą Polską jest drobiazgowe śledzenie przesyłek i jest to cecha stale udoskonalana.

Firmy Kurierskie mają na wyposażeniu czytniki kodów kreskowych, które umożliwiają bardzo szybkie zaksięgowanie konkretnej przesyłki w nowej sortowni. Za każdym razem, gdy Twoja paczka ruszy w drogę lub ją zakończy, obsługa sortowni specjalnym skanerem zeskanuje umieszczony na etykiecie kod. W przeciwieństwie do ręcznie wpisywanych stanów przesyłek w Poczcie Polskiej, stanowi to ogromne ułatwienie dla pracowników, co daje jednocześnie możliwość bardzo drobiazgowego śledzenia trasy pakunku w każdej chwili.

Śledzenie przesyłek na jednej stronie

Zazwyczaj numer śledzenia to wielocyfrowy kod, często ze znakami alfabetycznymi, który opisuje konkretną paczkę i jest przydzielony podczas zamawiania usługi kurierskiej. Wszyscy przewoźnicy mają własną pulę kodów oraz określony sposób ich przydzielania, zatem każdy z nich oferuje na swojej stronie możliwość śledzenia  przesyłek wysłanych jedynie za ich pośrednictwem. To niekiedy generuje duży problem, gdyż klienci często otrzymują wiele przesyłek i w celu sprawdzenia kilku sztuk pochodzących z różnych firm, muszą odwiedzić stronę każdego z przewoźników.

Śledzenie przesyłek na intuicyjnie zaprojektowanej stronie epaka.pl to pestka! Jako jedna z niewielu firm oferuje możliwość sprawdzenia stanu przesyłki u każdego przewoźnika bez żmudnego wchodzenia na poszczególne strony internetowe. Dzięki temu, można pod jednym adresem wpisać wszelkie interesujące nas kody i prześledzić historię przebytych przez przesyłki tras oraz poznać ich aktualną pozycję. To ogromne ułatwienie, gdyż realnie oszczędza czas i umożliwia zapamiętanie interfejsu jedynie strony epaka.pl, a nie sposobu obsługi każdej strony danego przewoźnika.

epaka.pl to lider w dziedzinie śledzenia przesyłek

Platforma epaka.pl powstała z myślą o zapewnieniu prostej obsługi, zatem miejsce do wpisania kodu jest doskonale wyeksponowane i dzięki temu widoczne już na pierwszy rzut oka. Szybkie działanie strony zapewnia bezzwłoczne załadowanie się wyników, a system zaprojektowany od podstaw na bieżąco pobiera stan przesyłki z działających 24 godziny na dobę serwerów firm kurierskich. Zobacz sam jakie to proste!


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Marzec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Serwisy specjalne: