Śląska firma Senetic nagrodzona za międzynarodową ekspansję

10-12-2018, 14:46

Polscy przedsiębiorcy osiągają coraz więcej spektakularnych sukcesów na rynkach zagranicznych. Nie brakuje wśród nich firm ze Śląska, które reprezentują ten region na całym świecie. Jedną z nich jest Senetic, który za swoje osiągnięcia w ekspansji zagranicznej został nagrodzony w organizowanym przez PwC i Puls Biznesu konkursie „Polska Firma — Międzynarodowy Czempion”.

Konkurs jest objęty patronatem Ministerstwa Spraw Zagranicznych oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Senetic Polska Firma Międzynarodowy Czempion

Jego celem jest wyróżnienie firm, które najlepiej radzą sobie na światowych rynkach, budując markę Polski na arenie międzynarodowej. W siódmej edycji wydarzenia rywalizowały przedsiębiorstwa usługowe, producenci, przedstawiciele branży FMCG czy IT.

Senetic Polska Firma Międzynarodowy Czempion

Znalazła się wśród nich katowicka firma Senetic, której działalność skupia się na dostarczaniu rozwiązań chmurowych, oprogramowania oraz narzędzi do budowy infrastruktury sieciowej i serwerowej. Rok temu firma również otrzymała wyróżnienie w konkursie. Tegoroczna nagroda podkreśla konsekwentną ekspansję i zaangażowanie w globalny rozwój. Nagrody trafiły też m.in. do firm CCC czy Amica.

- Naszym celem jest wspieranie firm na całym świecie i dostarczanie im najlepszych na rynku produktów i usług. Za każdym razem chcemy przekraczać oczekiwania naszych klientów w zakresie ich obsługi. Najważniejsze jest dla nas budowanie zaangażowanego zespołu, który niezależnie od miejsca pracy, współdzieli z nami te wartości – tłumaczy Łukasz Bojar, wiceprezes Senetic.

W konkursie uczestniczyły polskie firmy, które w ciągu ostatnich trzech lat inwestowały za granicą, dynamicznie podnosząc sprzedaż i zwiększając udział w rynku globalnym. Senetic posiada już 27 oddziałów na świecie, z których dostarcza produkty i usługi do 111 krajów. W przyszłym roku będzie obchodzić 10-lecie istnienia i już teraz zapowiada, że firmę stać na wiele więcej.

- W kolejnym roku chcemy umocnić swoją pozycję na aktualnych rynkach oraz dostarczyć produkty i usługi do ponad 150 krajów. Za dwa lata chciałbym móc powiedzieć, że Senetic posiada klientów w każdym kraju na świecie - podsumowuje Łukasz Bojar.

***

Senetic oferuje najlepsze na rynku oprogramowanie i narzędzia do budowy infrastruktury sieciowej i serwerowej, koncentrując się na sprawdzonych, solidnych markach. Firma stawia na dynamiczny rozwój. Od 2009 roku nieustannie rozszerza obszar działania w branży IT.***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag White-Magicktag Senetictag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. peshkov
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: