Skype wycofuje swoją aplikację dla iPada

02-08-2011, 09:33

Udostępnione narzędzie okazało się wyłącznie wersją testową, którą upubliczniono przez pomyłkę.

Skype niedawno zyskał duże wsparcie ze strony Facebooka, jednak deweloperzy usługi przyznali się ostatnio do pewnego niedopatrzenia.

>>Czytaj także: Facebook wprowadza wideorozmowy, ulepsza czat (wideo)

Sonda
Czy korzystasz z nawigacji samochodowej?
  • tak
  • nie
wyniki  komentarze

Zespół Skype'a napisał na Twitterze, że narzędzie nie będzie przez pewien czas dostępne dla iPada. Wszystko z powodu zbyt wczesnego udostępnienia komunikatora, który okazał się jeszcze niegotowy do użytku. Wiemy, że z uwagą oczekujecie na wydanie Skype'a dla iPada i przepraszamy za wszelkie utrudnienia - poinformowali deweloperzy.

Jak podaje serwis AllThingsD, aplikacja wspierała rozmowy wideo z wykorzystaniem sieci Wi-Fi oraz 3G. Choć rzecznik prasowy Skype'a nie chce dodatkowo komentować całej sytuacji, według nieoficjalnych źródeł narzędzie ma już niedługo zostać ponownie udostępnione.

Warto przypomnieć, że niedawno również Facebook miał problemy ze swoim narzędziem dla iPada. Choć nie zostało ono oficjalnie wydane, można je było znaleźć w aplikacji przeznaczonej dla smartfonów z iOS. Podobnie jak w przypadku Skype'a, zespół społecznościowego giganta szybko zablokował możliwość korzystania z przedwcześnie ujawnionego programu.

>>Czytaj także: Skype 5.2 dla Mac OS z funkcją udostępniania pulpitu podczas wideokonferencji


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy