Skriware ogłasza konkurs dla projektantów i entuzjastów druku 3D

05-07-2016, 18:17

Skriware to wspólny projekt pasjonatów z Polski i Szwecji, którzy postanowili sprowadzić technologię 3D do domów zwykłych użytkowników. Firma ogłosiła konkurs dla projektantów, hobbystów i studentów wzornictwa na najoryginalniejsze modele 3D.

Skriware zachęca wszystkich projektantów oraz entuzjastów druku 3D do udziału w konkursie i zamieszczania swoich prac na platformie skrimarket.com. Twórcy projektów, które po weryfikacji trafią na portal mogą nie tylko wygrać drukarki 3D, ale też zacząć zarabiać na swoich modelach od samego początku - w tym również po zakończeniu konkursu.

Organizatorzy nie wprowadzają ograniczeń odnośnie liczby zgłaszanych prac, dzięki czemu każdy nowo dodany projekt zwiększa szanse danego uczestnika na zwycięstwo.

Konkurs na najlepsze modele 3D potrwa trzy miesiące - od 4 lipca do 30 września bieżącego roku. Każdego tygodnia jury wyłoni laureatów tygodnia, którzy następnie zakwalifikują się do walki o projekt miesiąca. Autorzy najlepszych prac mają szanse wygrać m.in. drukarki 3D, a także rozpocząć stałą współpracę jako kurator projektów realizowanych przez Skriware.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag Skriwaretag konkursytag druk 3D
To warto przeczytaćfot. KasperskyRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Serwisy specjalne: