Siwe włosy u młodych mężczyzn? Jest płyn, przywracający naturalny kolor!

08-10-2018, 09:03

Farbowanie włosów to czynność nietypowa dla mężczyzn, trzeba to przyznać. Nerwowe reakcje związane z pojawieniem się pierwszych siwych włosów to częsty obrazek u panów. Oczywiście z siwizną da się żyć w zgodzie, jednak odsetek mężczyzn, którzy szukają sposobu na jej zamaskowanie jest wciąż bardzo duży. Kompleksy silnej płci są ponoć wcale nie mniejsze, niż u pań. Alternatywą dla nieustannego farbowania siwych włosów jest skorzystanie z odsiwiającego preparatu GR-7 Professional (patrz więcej na https://gr-7.eu/).

Różnica pomiędzy odsiwianiem a farbowaniem

Walka z siwizną to ciężka i kosztowna batalia. Można zamaskować przykry efekt starzenia lub wyeliminować jego przyczynę. W pierwszym wariancie mamy do dyspozycji wizytę u fryzjera lub samodzielną koloryzację. Jest to jednak syzyfowa praca, gdyż siwe włosy uparcie wychodzą na wierzch po jakimś czasie. Drugą opcją jest wykorzystanie naturalnych preparatów odsiwiających. Przykładem jest innowacyjny produkt GR-7 Professional. Zasada działania tego środka jest w gruncie rzeczy bardzo prosta. Unikalna formuła przenika przez skórę głowy, odżywiając ją oraz cebulki włosowe. W efekcie zwiększona zostaje produkcje melaniny, odpowiedzialnej za pigmentację i włosy wracają do swojej pierwotnej barwy – czyli w uproszczeniu „odsiwiają się”.

mat partnera

Fot. Efekty stosowania preparatu GR-7

Można stwierdzić, że siwienie jest procesem odwracalnym. Stosując preparat GR-7 widoczne efekty można osiągnąć nawet po 7 dniach, a pełna kuracja zamyka się w miesiącu. Czy jest to bolesne, kosztowne, problematyczne? Stosowanie preparatu GR-7 nie należy do bardzo uciążliwych czynności. Jego formuła oparta jest na naturalnych składnikach, w większości polskich ziołach. Międzynarodowa jednostka badawcza EUROFINS, badając produkt pod wieloma aspektami, nie stwierdziła efektów ubocznych ani reakcji alergicznych u żadnego kuracjusza.

Jedyną niewygodą w procesie usuwania siwizny z GR-7 Professional może być fakt, że przez pierwsze 4-5 dni nie należy myć i suszyć głowy. Zwiększa to efektywność wchłaniania się preparatu. Po około 25 dniach stosowania kończy się pierwsza faza kuracji, czyli odwracanie siwienia. Będzie to nasz naturalny kolor włosów – preparat nie zawiera żadnych pigmentów. To zdrowa forma pielęgnacji włosa. GR-7 Professional nie przesusza włosów i nie powoduje ich łamliwości czy wypadania, na co narzekają osoby, które przez lata skazane były na farby do włosów (jest to oczywiście także z korzyścią dla środowiska naturalnego, gdyż środki koloryzujące w swoim składzie mają wiele metali ciężkich i szkodliwe chemii).

mat partnera

Kupisz na GR-7.eu

Czy odsiwianie to jednorazowy zabieg?

Jak już wspomnieliśmy, GR-7 Professional działa najszybciej i najwidoczniej w pierwszej fazie, gdy stosujemy go przez około miesiąc raz lub dwa razy dziennie. Po osiągnięciu zadowalającego efektu, czyli odwróceniu siwienia, następuje druga faza, czyli podtrzymanie. GR-7 Professional nakłada się wówczas znacznie rzadziej, około raz lub dwa razy w tygodniu, najlepiej przed spaniem. W ten sposób stabilizujemy poziom melaniny i jednostajnie hamujemy proces siwienia, który zapisany jest w naszych genach, a od którego nie ma całkowitej ucieczki.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag włosytag Tebimtag odsiwianietag komunikat firmy
To warto przeczytaćRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Luty 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728 
Serwisy specjalne: