Sitehoover - zbuduj własną stronę startową z innych stron

09-04-2010, 14:12

Na rynku stron startowych pojawiło się kolejne narzędzie - Sitehoover. Serwis ten umożliwia budowanie własnych stron startowych zawierających ulubione witryny internetowe. Strony prezentowane są w formie SpeedDial, czyli w formie graficznych miniatur, doskonale znanych użytkownikom przeglądarek internetowych.

Dodane strony można katalogować w ramach folderów i w prosty sposób nimi zarządzać metodą "przeciągnij i upuść". W ramach usługi można założyć wiele własnych stron startowych, zwanych hooverami, które mogą zostać udostępnione innym użytkownikom w katalogu hooverów.

Sitehoover.com - przykład zestawu stron
fot. - Sitehoover.com - przykład zestawu stron
Główną cechą Sitehoover jest wbudowany czytnik RSS, który automatycznie informuje użytkownika o nowościach na ulubionych stronach. Wygląd własnej strony startowej można zmienić na jeden z dostępnych szablonów lub stworzyć indywidualny motyw dzięki wbudowanemu prostemu edytorowi.

Serwis, uruchomiony przez firmę W3media.pl, udostępnia także dodatek do przeglądarki Firefox, który pozwala na dodawanie do własnego hoovera dowolnej przeglądanej strony oraz eksport zakładek prosto do usługi Sitehoover. Deweloperzy mogą skorzystać również z API serwisu, czyli interfejsu umożliwiającego integrację aplikacji zewnętrznych z usługą Sitehoover.

sitehoover.com


Źródło: materiał nadesłany do redakcji

Warto przeczytać:

  Tematy pokrewne:  

  tag strony startowetag sitehoover
    
  znajdź w serwisie


  RSS - Wywiad
  Wywiad  
  RSS - Interwencje
  RSS - Porady
  Porady  
  RSS - Listy
  Listy  
  « Październik 2020»
  PoWtŚrCzwPtSbNd
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031