Siedź, wstań, siedź - czyli nowoczesne biurko regulowane nie tylko dla gracza

05-12-2019, 11:31

Dla każdego gracza ważny jest maksymalny komfort podczas wielogodzinnej rozgrywki. Wszystkie elementy stanowiska powinny tworzyć praktyczne, wygodne i uporządkowane miejsce. W ślad za graczami coraz częściej idą osoby, którym zależy na swoim zdrowiu i największym komforcie. Coraz częściej biurka regulowane pojawiają się w domowych gabinetach czy pokojach dzieci. Co mają w sobie biurka elektryczne, że pokochali je nie tylko gracze? Co zrobić, aby Twój mebel był funkcjonalny? Przeczytaj i zobacz!

Regulowane biurko komputerowe

Komfort podczas długiej rozgrywki

Biurka gamingowe zostały zaprojektowane tak, aby zachować wszystkie zasady ergonomii. Jest to bardzo ważne, ponieważ większość fanów wirtualnej rozgrywki spędza wiele godzin korzystając ze stanowiska komputerowego.  Długie godziny spędzone najczęściej w jednej, siedzącej pozycji mogą ciągnąć za sobą liczne negatywne konsekwencje. Dlatego więc Twoje biurko komputerowe musi być jak najbardziej funkcjonalne i wygodne.

Właściwa postawa ciała

Tak jak wspomniano wyżej, regulowane biurka gamingowe odznaczają się wysoką ergonomią. Aby zachować jak najlepsze zdrowie biurka elektryczne umożliwiają naprzemienną pracę czy grę w dwóch pozycjach. Korzystać z komputera możesz siedząc lub stojąc. Zmiana pozycji korzystnie wpływa na Twoje zdrowie, samopoczucie i koncentrację.

Dodatki do biurka gamingowego

Aby zwiększyć funkcjonalność mebla istnieje wiele rozwiązań. Gracz komputerowy może wyposażyć swoje stanowisko komputerowe w elementy takie jak uchwyt na słuchawki czy podstawka pod monitor. Zwiększą one powierzchnię roboczą na blacie, zapewniając schludny wygląd stanowiska. Innymi dodatkami może być uchwyt na kubek, który gwarantuje bezpieczeństwo pulpitu i sprzetu czy oświetlenie LED nadające pomieszczeniu odpowiedniego klimatu. 

Regulowane biurko komputerowe

Biurko elektryczne dla każdego

Nowoczesne biurko elektryczne sprawdzi się nie tylko w pokoju gracza, ale również w domowym gabinecie czy pokoju dziecka. Biurko regulowane może zmieniać swoje parametry wraz ze wzrostem dziecka oraz umożliwia ono korzystanie ze stanowiska komputerowego więcej niż jednej osobie z zachowaniem najwyższego komfortu, które zapewnia idealne dopasowanie do wzrostu. Biurko z regulacją to mebel, który dba o nasze zdrowie. Przy długie pracy przy komputerze wskazane jest aby nasz kręgosłup, stawy odpoczęły. Zmiana pozycja poprawi krążenie i pobudza organizm.

Cable management

Zarządzanie kablami to coraz bardziej popularne zagadnienie. Z dnia na dzień rośnie liczba osób, które zwracają uwagę na nienaganny wygląd swojego stanowiska komputerowego. W zarządzaniu przewodami przydatne będą m.in. przepusty na kable, maskownice i belki na przewody, grzebienie do poprowadzenia kabli czy opaski zaciskowe. Wszystkie te elementy, jako dodatkowe moduły do biurka, pozwolą rozplanować i ułożyć wszystkie kable tak aby nie przeszkadzały podczas pracy czy grania. Odpowiednio zabezpieczone przewody chronią nasze pociechy przed możliwymi urazami.

Posiadanie dobrego biurka komputerowego zapewni nie tylko dobrą zabawę podczas rozgrywki, ale również zadba o Twoje zdrowie i właściwą postawę ciała. Nie będziesz obolały a Twój kręgosłup będzie Ci wdzięczny! Istnieje wiele sposobów na stworzenie najlepszego biurka do grania. Wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb, oczekiwań i pomysłów. Pamiętaj jednak, że najważniejszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, to Twoje zdrowie!


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag biurko komputerowetag biurko gamingowe
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Marzec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Serwisy specjalne: