ShopCamp #20 w Łodzi i mikołajkowa akcja dla dzieciaków

PATRONAT MEDIALNY 26-11-2013, 07:10

Dwudzieste, jubileuszowe spotkanie branży internetowej ShopCamp odbędzie się już 30 listopada w Łodzi. Najbardziej pracowity okres w e-commerce właśnie trwa, jednak zdecydowanie warto znaleźć czas i pojawić się 30 listopada w ŁSSE w Łodzi. Organizatorzy do udziału zapraszają przedstawicieli branży odzieżowej i nie tylko.

Shopcamp

Po sukcesie ShopCamp Dzieciaki i ShopCamp „Męskie hobby” przyszedł czas na tematykę skierowaną do e-sklepów w branży modowej. W agendzie znajdzie się szereg tematów prezentujących case’y z tego segmentu rynku. Wystąpią m.in.

  • Zbigniew Nowicki (opiniac.com) z prezentacją - „Poznaj opinie użytkowników Twojego e-commerce – czyli jak skutecznie poprawiać wyniki sprzedaży sklepu internetowego”, który posłuży się m.in. przykładami Answear.com i Top Secret.
  • Marcin Piwowarczyk (Bold Brand Commerce), który poruszy istotną kwestię namingu w e-commerce i przedstawi prezentację pod tytułem „Luis V., podrobione okulary a sprawa nazwy w e-commerce
  • Tomasz Miler (MilerSzyje.pl), który opowie o pasji mody i o tym, jak przekuć ją w zawód i biznes. W wystąpieniu Tomasza nie zabraknie z pewnością wiedzy na temat personal brandingu.
  • Albert Hupa (IRCenter) z prezentacją „Jak sprzedać swoje ciuchy w internecie? Analiza internautów zainteresowanych modą

Punktem programu, którego zdecydowanie nie można przegapić, będzie wystąpienie Rafała Stępniewskiego (Rzetelny Regulamin). Podczas tej prelekcji można będzie dowiedzieć się, jakie nowe zmiany szykują się w najbliższym czasie w zakresie prawa e-commerce w związku z nową ustawą o prawach konsumenta; o tym, jakie nowe obowiązki będą mieli e-sprzedawcy, jak nowe przepisy wpłyną na aspekty techniczne, takie jak wygląd sklepu, a także jaki będą miały wpływ na prowadzenie sprzedaży przez internet.

Termin najbliższego ShopCampu jest bliski jednemu z najsympatyczniejszych dni w roku - „Mikołajkom”. Organizatorzy postanowili wykorzystać ten fakt i zachęcić uczestników do przyniesienia ze sobą na konferencję czapek, szalików i rękawiczek, które zostaną przekazane podopiecznym placówek opiekuńczo-wychowawczych. Jeżeli Ty też chcesz się przyłączyć, szczegóły na temat akcji znajdziesz na stronie: http://shopcamp.pl/akcja

ShopCamp to spotkania dotyczące szeroko pojętej tematyki sprzedaży w internecie. Najbliższe spotkanie to ostatnie w tym roku, a zarazem kończące czwarty cykl ShopCampa, który gromadzi społeczność e-commerce od 2010 r. Oprócz dużej dawki wiedzy ekspertów spotkaniom towarzyszy luźna atmosfera, która powoduje, że ich uczestnicy bez problemu przełamują bariery komunikacyjne i nawiązują cenne kontakty z innymi ShopCampowiczami.

Aby wziąć udział w ShopCampie, wystarczy się zarejestrować (bezpłatnie): http://shopcamp.pl/. ShopCamp odbędzie się 30 listopada w budynku dawnej fabryki L. Grohmana na terenie Łódzkie Specjalnej Stefy Ekonomicznej (ul. ks. Tymienieckiego 22/24). Start wydarzenia o godz. 11:00. 


Tematy pokrewne:  

tag ShopCamptag patronat DI
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031