SGT S.A. ze statuetką „Kreatora Biznesu 2015”

25-01-2016, 20:35

Firma SGT S.A. została uhonorowana wyróżnieniem „Kreator Biznesu 2015” w kategorii IT i Telekomunikacja.

Plebiscyt „Kreator Biznesu 2015” kierowany jest do najbardziej kreatywnych firm, które dzięki tzw. „intuicji biznesowej” osiągają ponadprzeciętne wyniki w swoich kategoriach. Jego organizatorem jest Grupa Strategie, a zwycięzców wyłaniają menedżerowie i specjaliści oraz jury, złożone z przedstawicieli redakcji i niezależnych ekspertów, a także reprezentantów mediów, przedstawicieli Partnerów Plebiscytu.

Nagrody otrzymały firmy z 10 sektorów: Bankowość i Finanse, Doradztwo/Konsulting, Human Resources, Marketing i Sprzedaż, Outsourcing, Produkcja, IT i Telekomunikacja oraz Transport i Logistyka, Firma oraz Innowacje.

SGT S.A. funkcjonuje na rynku telekomunikacyjnym od 2007 roku. Swoją działalność rozpoczęła, tworząc interaktywną telewizję cyfrową JAMBOX. Współpracuje z lokalnymi operatorami Internetu, zainteresowanymi świadczeniem usług w technologii IPTV w swoich sieciach.

Aktualnie telewizję JAMBOX oferuje ponad 250 lokalnych operatorów ISP i kablowych w Polsce, którzy posiadają infrastrukturę światłowodową. Obowiązujący model współpracy z SGT S.A. pozwala dostawcom wdrożyć cyfrową telewizję IPTV we własnej sieci bez ponoszenia inwestycji w platformę. Dzięki temu operatorzy mogą obserwować zyski już od pierwszego abonenta.

W 2014 roku SGT S.A. rozszerzyła ponadto zakres świadczonych usług o rozwiązania technologiczne dla tradycyjnych operatorów telewizji kablowej. Dziś tworzy produkty dla operatorów, którzy poszukują rentownego modelu biznesowego dla świadczenia usług telewizji cyfrowej z zachowaniem własnej marki i identyfikacji produktowej.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag SGT S.A.tag plebiscytytag nagrodytag Kreator Biznesu
To warto przeczytać


fot. Ericsson


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Grudzień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne: