Setki kodów pocztowych – jeden adres: mapakodow.pl

26-03-2018, 08:29

Kody pocztowe, nawet w czasach dominacji komunikacji internetowej, są niezbędne. Przykład? E-handel. Znajomość kodu jest konieczna, jeśli chcemy, aby przesyłka znalazła się jak najszybciej w rękach adresata. Gdzie znaleźć prawidłowe kody? Warto zapamiętać ten adres: mapakodow.pl!

mapakodow.pl

Przygotowujemy przesyłkę i nagle zdajemy sobie sprawę, że znamy wszystkie dane, oprócz… kodu pocztowego adresata. Nikt nie lubi tego osobliwego uczucia chaosu, gdy przeszukujemy kolejne strony, na których powinien się nam wyświetlić precyzyjnie kod danej miejscowości czy dzielnicy i nie jesteśmy do końca pewni, czy aby na pewno nie zapiszemy błędnego, a będzie to skutkowało, co najmniej, dotarciem przesyłki z opóźnieniem.

Internet to co prawda ocean wszelkiego rodzaju danych i informacji, jednak wyłowienie tych, o które nam chodzi w danym momencie, często stwarza duże problemy.

Nie bez powodu na całym świecie i w różnych językach powstaje wiele nowoczesnych, innowacyjnych wyszukiwarek internetowych, dzięki którym za pomocą kilku kliknięć można szybko i efektywnie znaleźć odpowiednie dane. Skuteczne przeszukiwanie dużych zasobów danych stało się głównym celem twórców serwisu mapakodow.pl.

To – zgodnie z nazwą – mapa kodów pocztowych. Kody prezentowane są jednak nie tylko bezpośrednio na mapie Polski (wystarczy kliknąć na interesującą nas lokalizację i wyświetlą się nam wszystkie związane z nią kody pocztowe) ale również w innych ujęciach – m.in. zgodnie z podziałem na województwa, powiaty, gminy i poszczególne miejscowości.

Najszybszym sposobem na znalezienie kodu, którego poszukujemy, będzie wpisanie nazwy miejscowości w wyszukiwarce, która wyświetli nam wszystkie wyniki zgodne z zapytaniem. Dzięki tym wszystkim możliwościom znalezienie kodu – co najważniejsze: zweryfikowanego i prawidłowego – zajmie nam nie więcej niż kilka, maksymalnie – kilkanaście sekund i to niezależnie od tego, czy przedmiotem naszego zainteresowania będzie mała wieś w górach czy Warszawa kod pocztowy dokładnej lokacji znajdziemy w kilka sekund.

Mapa Kodów to jeden z najnowocześniejszych i najlepiej przygotowanych serwisów zbierających, weryfikujących i klarownie prezentujących dane w Polsce. Serwis jest przyjazny dla użytkownika – przeznaczony dla każdego internauty, który bez problemu odnajdzie się w jego przejrzystej i prostej formule. Wszystko to dzięki łatwej, intuicyjnej nawigacji.

Jeśli nie jesteśmy przekonani, że dysponujemy na pewno dobrym kodem dla interesującej nas lokalizacji, nie ryzykujmy – wystarczy wejść na stronę mapakodow.pl i skorzystać z prostej wyszukiwarki, mapy lub czytelnego podziału na województwa, gminy i miejscowości – w profilu danego miasta czy wsi znajdziemy komplet przydatnych informacji.

To m.in.: liczba obowiązujących kodów z przyporządkowaniem ich na mapie, zgodnie z obowiązującym stanem i adresy zaznaczonych na mapie danej miejscowości konkretnych lokalizacji.

Twórcy serwisu nie poprzestali jedynie na prezentacji danych dotyczących kodów pocztowych i związanych z nimi miejscowości i lokalizacji. Prace nad rozwojem platformy są kontynuowane, co oznacza dodawanie kolejnych, atrakcyjnych z punktu widzenia użytkowników, funkcjonalności. Przygotowywana jest między innymi sekcja zawierająca informacje na temat miejsc wartych uwagi w każdej miejscowości.

Osoby poszukujące w sieci różnych informacji i danych, związanych z miejscami, lokalizacjami, często zainteresowane są szerszym kontekstem, nie tylko samymi danymi, takimi na przykład jak właśnie kody pocztowe, ale również m.in..: instytucjami publicznymi, firmami i innymi podmiotami działającymi w różnych branżach, placówkami kulturalnymi, zabytkami itp.

Tego typu informacje, które są w szerszym kontekście związane z poszukiwanym kodem pocztowym, mogą się okazać atrakcyjną „wartością dodaną” dla osób przeszukujących zasoby Internetu w celu znalezienia różnych, istotnych informacji – zarówno dla celów prywatnych, jak i związanych z aktywnością zawodową, naukową i inną.

Dzięki innowacyjnej i wielofunkcyjnej wyszukiwarce kodów pocztowych mapakodow.pl, uzyskujemy komplet użytecznych informacji skorelowanych ze wszystkimi kodami pocztowymi obowiązującymi na terytorium Polski.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag mapa kodówtag komunikat firmy
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: