Serwis Banki.pl rusza w nowej odsłonie

15-09-2011, 08:48

Docelowo serwis ma być kompendium wiedzy o polskiej bankowości. Tymczasem zmieniono szatę graficzną oraz wprowadzono m.in. wyszukiwarkę banków i informacje o kursach walut i spreadach walutowych.

Serwis Banki.pl został wzbogacony o wyszukiwarkę pozwalającą znaleźć bank wraz ze wszystkimi jego oddziałami i ofertami. Dodano także bazę z lokalizacjami bankomatów, które można odszukać na mapie.

Sonda
Szukasz informacji o swoim banku w sieci?
  • tak
  • nie
  • nie korzystam z banków
wyniki  komentarze

Nowością jest też udostępniona w serwisie porównywarka kursów walut oraz informacje o spreadach walutowych w poszczególnych bankach, a także o godzinach sesji elixir stosowanych w każdej z instytucji. To umożliwia sprawdzenie, kiedy nasz przelew dotrze na konto odbiorcy.

Wśród nowych funkcji pojawiły się także kalkulatory, dzięki którym można obliczyć m.in.: maksymalną wysokość kredytu, raty kredytu czy bezpieczną kwotę kredytu itp. Serwis będzie udostępniał także porównywarki produktów bankowych dostarczone przez ekspertów Comperia.pl, m.in.: kont osobistych i firmowych, kredytów mieszkaniowych, gotówkowych, samochodowych i konsolidacyjnych oraz kart kredytowych i lokat.

Czytaj też: Nie ograniczaj się do "swojego" banku w poszukiwaniu produktów finansowych

Nowa strona Banki.pl
fot. - Nowa strona Banki.pl
- Serwis Banki.pl staje się kompendium informacji z polskiego sektora bankowego i rynku finansowego. Znajdują się w nim wszystkie informacje istotne z punktu widzenia klienta banku. Będzie mógł nie tylko dowiedzieć się o tym, co dzieje się w danej instytucji finansowej, ale także sprawdzić jej ofertę czy opinie na jej temat – mówi Bartosz Michałek, prezes spółki Comperia.pl, właściciela serwisu Banki.pl. Naszą ambicją jest stworzenie portalu o polskiej bankowości, który będzie użyteczny dla klientów – dodaje.

W serwisie będą pojawiać się informacje prasowe dotyczące banków, towarzystw funduszy inwestycyjnych, firm leasingowych i doradztwa finansowego, a także komentarze makroekonomiczne banków i domów maklerskich. Zamieszczane będą także informacje własne, przygotowywane przez redakcję portalu.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31