"Serial Cleaner" nominowany do prestiżowej Game Connection America 2017 Development Awards!

17-02-2017, 12:23

Tytuł krakowskiej spółki iFun4all został nominowany do nagrody w kategorii Best Console/PC Hardcore game przyznawanej w konkursie Game Connection America2017 Development Awards w ramach targów Game Connection w San Francisco.

Nagroda wręczana jest od 11 lat przez bardzo silne, znane i wpływowe w środowisku branżowym jury.

- Do Stanów lecimy bardzo podbudowani i coraz pewniejsi, że grą „Serial Cleaner” wchodzimy na bardziej zaawansowany poziom developmentu. „Serial Cleaner” zebrał dotychczas bardzo dobre recenzje i ma szansę na uzyskanie tytułu najciekawszej niezależnej produkcji 2017 roku – mówi Michał Mielcarek, prezes iFun4all. – Nominacja do tak prestiżowej nagrody jest dla nas tym bardziej znacząca, że jesteśmy jeszcze przed ogłoszeniem daty premiery gry – dodaje prezes.

Targi Game Connection w San Francisco odbędą się w dniach 27 lutego – 1 marca.

Wydawcą „Serial Cleanera” jest brytyjska firma Curve Digital. Brytyjczycy postawili na grę krakowskiej spółki ze względu na jej unikatową oprawę graficzną oraz gameplay oparty o technologię wykorzystującą elementy rozszerzonej rzeczywistości (real-world data). Game developer przyszłą produkcję skieruje do segmentu gier w przedziale 9,99-14,99 USD/EURO. O dacie premiery spółka poinformuje w późniejszym terminie.

 

iFun4all Sp. z o.o. to niezależny producent gier wideo. Firma powstała w 2009 roku. Od 2014 tworzy gry z segmentu mid-core. Specjalizuje się w tworzeniu tytułów wykorzystujących „Real-World Data” – informacje ze świata rzeczywistego, które wpływają na rozgrywkę. Dotychczas developer stworzył m.in. takie gry jak „Red Game Without A Great Name” czy „Green Game: TimeSwapper”. Pierwsza została doceniona w kategorii „najlepsze nowe gry” w App Store na całym świecie, a także nominowana do festiwali „Indie Cade”, „Casual Connect”, „Indie Plus”


Źródło: Materiał nadesłany do redakcji. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag Searia Cleanertag iFun4alltag grytag gamedev
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: