Senetic Partnerem Roku Microsoft

26-06-2018, 13:49

Microsoft po raz kolejny przyznał wyróżnienia partnerom, którzy w ciągu ostatniego roku wykazali się największymi sukcesami. Pierwsze miejsce w kategorii ESD, czyli w sprzedaży licencji elektronicznych, zajął Senetic.

Jacek Kotynia, Software Business Unit Manager w Senetic

Na zdjęciu Jacek Kotynia, Software Business Unit Manager w Senetic

To kolejna nagroda na koncie firmy Senetic. Kilka miesięcy temu wyróżniono ją tytułem Partnera Roku w segmencie MŚP. W obecnym zestawieniu brano pod uwagę sprzedaż licencji elektronicznych w ciągu ostatniego roku (okres od lipca 2017 do maja 2018). Ich odbiorcami były głównie firmy z segmentu MŚP. Ogłoszenie wyników konkursu odbyło się 19 czerwca w Jastrzębiej Górze, podczas Gali Partnerskiej Microsoft Harmony Nature & Technology. 

Jacek Kotynia, Software Business Unit Manager w Senetic- Kolejne wyróżnienie ze strony Microsoftu to dla nas solidna porcja motywacji. To również dowód, że podążamy tą samą ścieżką, uświadamiając klientów, ile mogą zyskać dzięki transformacji kanału sprzedaży i odejściu od wersji pudełkowych na rzecz licencji elektronicznych. Systematycznie poszerzamy nasze portfolio, budując swoją pozycję nie tylko w Polsce, ale i na rynku międzynarodowym. Chcemy osiągnąć jeszcze więcej i wiemy, że mamy kompetencje i możliwości, by nasza ekspansja zataczała coraz szersze kręgi. Nie zapominamy jednak, że w centrum naszego zainteresowania jest zawsze klient. Ich liczba i zadowolenie pozwalają nam stale się rozwijać. To bezcenne doświadczenie – zaznacza Jacek Kotynia, Software Business Unit Manager w Senetic, który odbierał wyróżnienie.

Tytuł Partnera Roku w segmencie sprzedaży licencji elektronicznych potwierdza wysoki poziom reprezentowany przez Senetic, który jest też liderem sprzedaży rozwiązań chmurowych i jednym z największych partnerów Microsoft w Europie. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach Office 365, Azure i Microsoft 365. Zdobywając kolejne umiejętności w zakresie dostarczanych produktów, w aż 16 obszarach działalności otrzymała tytuł „Złoty Certyfikowany Partner Microsoft”.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***

Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag White-Magicktag Senetictag komunikat firmy
To warto przeczytać

fot. ODO 24


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Grudzień 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.