SECURITY PWNing – bezpieczeństwo środowiska informatycznego!

PATRONAT MEDIALNY 30-09-2016, 06:18

We współczesnym świecie zmiany następują w błyskawicznym tempie. Dotyczy to także środowiska informatycznego, gdzie atakujący stale doskonalą swoje techniki, a i obrońcy nie próżnują. Powstają coraz nowsze metody ominięcia barier programowych służących zapewnieniu bezpieczeństwa, a równocześnie ewoluują rozwiązania wykorzystywane w systemach, zapewniających bezpieczeństwo IT.

W imieniu Gynvaela Coldwinda, Przewodniczącego Rady Programowej, zapraszamy do udziału w Security PWNing Conference. Uczestnicząc w konferencji, poznasz bieżące zagrożenia związane z bezpieczeństwem IT oraz najnowsze metody ochrony zasobów firmowych. Dowiesz się m.in. jakie aktualne zagrożenia niesie za sobą podłączenie różnego typu urządzeń do komputera i jak można im przeciwdziałać. Najlepsi eksperci zaprezentują sposoby na poprawienie bezpieczeństwo systemów operacyjnych i aplikacji.  Nie zabraknie również nowości związanych z technicznym bezpieczeństwem IT i przeprowadzaniem testów bezpieczeństwa.

SECURITY PWNingW programie m.in.:

  • Documented to Fail
  • Graficzny format Windows Metafile: analiza wektorów ataku i najnowszych podatności
  • Realne ataki, realne straty - 2016 w Polsce i na świecie
  • Stan bezpieczeństwa aplikacji mobilnych polskich banków
  • Śledzenie ścieżki wykonania procesu: dla security researchera i programisty

„[…] Do konferencji pozostało jeszcze sporo czasu, ale już wiadomo, że na liście prelegentów znajdą się między innymi sam Gynvael, James Forshaw  oraz Mateusz Jurczyk z Google Project Zero, Piotr Konieczny, Krzysztof Kotowicz i Borys Łącki, co stawia tę konferencję w gronie najlepiej obsadzonych imprez sezonu z mocnym akcentem technicznym. Co ciekawe, konferencja jest relatywnie niedroga […].” Źródło: zaufanatrzeciastrona.pl

Uczestnicy konferencji, otrzymają nie tylko potężną dawkę wiedzy, ale również możliwość rozwoju kontaktów biznesowych. Podczas konferencji uczestnicy sprawdzą swoje umiejętności podczas gry escape room i konkursu mini CTF.

Chcesz wiedzieć wszystko o bezpieczeństwie IT? Zarejestruj się na Security PWNing Conference już dziś! Więcej szczegółów na stronie konferencji.


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930