Search Marketing Day już niedługo w Poznaniu

PATRONAT MEDIALNY 01-04-2011, 21:05

Search Marketing Day – jedna z największych w tej części Europy konferencja poruszająca temat marketingu w wyszukiwarkach - odbędzie się 15 czerwca w Poznaniu. Po raz pierwszy do stolicy Wielkopolski przybędzie światowa czołówka branży SEM/SEO.

Konferencja Search Marketing Day adresowana jest do właścicieli firm internetowych, kadry zarządzającej przedsiębiorstw internetowych, przedstawicieli branży e-commerce oraz specjalistów SEM. Wydarzenie ma na celu pokazanie najnowszych trendów i rozwiązań stosowanych w tej najszybciej rozwijającej się dziedzinie marketingu.

Udział w Search Marketing Day potwierdzili już przedstawiciele takich firm, jak Google, SEOmoz.org czy Yoast.com. Do Poznania przyjadą m.in. Simon Sundén, Marcus Tandler, Mikkel deMib Svendsen, Stephen Pavlovich, Jane Copland, Joost de Valk oraz Martin Macdonald.

Search Marketing Day w Poznaniu będzie wyjątkowym wydarzeniem. To niebywała okazja do wymiany doświadczeń w gronie międzynarodowych ekspertów zajmujących się profesjonalnie marketingiem w wyszukiwarkach. Mam nadzieję, że będzie to także źródło praktycznej wiedzy oraz wielu cennych kontaktów i inspiracji dla przedstawicieli polskiej branży SEM/SEO – powiedział Tomasz Frontczak, MaxROY.com Partner & PPC Director.

Międzynarodowa konferencja Search Marketing Day odbędzie się 15 czerwca w Centrum Sztuki i Biznesu Stary Browar w Poznaniu. Wszystkie wykłady i prezentacje będą prowadzone w języku angielskim z tłumaczeniem symultanicznym na język polski.

Szczegółowe informacje na temat konferencji SEM/SEO można znaleźć na stronie: searchmarketingday.com


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Grudzień 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031