Ściągnij i posłuchaj, zanim zapłacisz (patronat)

PATRONAT MEDIALNY 21-07-2009, 00:40

"Sztuka zdobywania pieniędzy" P.T. Barnuma to książka audio (audiobook), którą można za darmo pobrać internetu i dopiero po odsłuchaniu zdecydować, czy i ile jest dla nas warta. Audiobook został udostępniony na tych zasadach w ramach kończącej się akcji "Ściągnij i posłuchaj, zanim zapłacisz" Wydawnictwa Złote Myśli.

To już trzecie tego typu przedsięwzięcie Wydawnictwa Złote Myśli. Podczas dwóch poprzednich edycji akcji Wydawnictwo oferowało internautom możliwość pobrania za darmo ebooków i dopiero po ich przesłuchaniu podjęcia decyzji o zapłacie.

Tym razem do rąk internautów trafia wersja audio książki z... 1880 roku. Jest to bestseller autorstwa P.T. Barnuma, jednego z pierwszych amerykańskich milionerów, uważanego za prekursora marketingu.

Książka "Sztuka zdobywania pieniędzy" zawiera wiele ponadczasowych zasad dotyczących zdobywania pieniędzy. Można się z niej dowiedzieć m.in.: jak panować nad swoimi finansami, jak skutecznie oszczędzać, na czym oszczędzają pseudo bogaci pseudo biznesmeni, jakie są najważniejsze cechy skutecznego, osiągającego sukces biznesmena, które każdy z nas posiada i wiele innych cennych rad.

Audiobook "Sztuka zdobywania pieniędzy" dostępny jest na stronach Wydawnictwa Złotych Myśli. Link do książki wysłany zostanie na podany w formularzu e-mail.

Dziennik Internautów jest patronem medialnym akcji "Ściągnij i posłuchaj, zanim zapłacisz" Wydawnictwa Złote Myśli.

Akcja trwa do 23 lipca (najbliższy czwartek) - nie zwlekaj - ściągnij i posłuchaj zanim zapłacisz!

Pobierz audiobooka "Sztuka zdobywania pieniędzy"

 


Tematy pokrewne:  

tag Złote Myślitag audiobooki
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930