Ruszyło przenoszenie kont Tlenofonu na FreecoNet

13-08-2010, 11:53

To kolejny etap fuzji dwóch operatorów, po udostępnieniu darmowych rozmów między użytkownikami. Do FreecoNet migrują także klienci innych dostawców VoIP.

Po fuzji FreecoNet i Tlenofonu, ogłoszonej w lutym br., nowo powstała spółka FreecoNet Tlenofon SA kontynuuje proces konsolidacji rynku VoIP. Kolejnym krokiem jest rozpoczęte właśnie przenoszenie na platformę FreecoNet kont użytkowników Tlenofonu.

>> Czytaj też: Fuzja na rynku VoIP: FreecoNet łączy się z Tlenofonem

Sonda
Korzystasz z rozmów VoIP?
  • Tak
  • Nie
  • Nie wiem
wyniki  komentarze

W wyniku migracji, która będzie trwała do końca sierpnia, powstaną dwie oferty. Z pierwszej z nich będą korzystać dotychczasowi użytkownicy FreecoNet i nowe osoby rejestrujące się na platformie. Druga natomiast będzie odwzorowaniem obecnej oferty Tlenofonu. Przeprowadzka nie wpłynie na zmianę cen i warunków świadczenia usług. Klienci zostaną poinformowani drogą mailową o terminie przeniesienia konta.

W kolejnym etapie fuzji, zaplanowanym na przełom września i października, migrującym użytkownikom zostanie udostępniona możliwość zmiany oferty z Tlenofonu na FreecoNet. Dzięki temu będą oni mogli korzystać ze wszystkich usług dodanych dostępnych w ofercie operatora.

Niedawno zakończył się też proces migracji użytkowników IPTanifonu, który został przejęty przez spółkę w 2. kwartale br. W pierwszej fazie klienci deklarowali chęć przejścia do FreecoNet, akceptując nowy regulamin. W drugiej zmieniali ustawienia bramki i potwierdzali chęć migracji, tym samym uzyskując dostęp do pełnej oferty operatora. Do platformy przyłączyli się już także klienci VoIP-owi firmy Mediatel 4B. W drugiej połowie roku dojdzie także do migracji klientów dwóch innych operatorów VoIP.

>> Czytaj też: Darmowe rozmowy za reklamy

- Użytkownicy wiele zyskują, przechodząc do FreecoNet. Poza usługami dodanymi i regularnymi promocjami FreecoNet zapewnia także atrakcyjniejsze cenniki. Z naszej strony migracja nowych użytkowników to przede wszystkim dalszy etap konsolidacji rynku i umacnianie naszej pozycji w perspektywie konkurowania z dużymi telekomami. Dzięki temu będziemy również w stanie dostarczyć klientom usługi najwyższej jakości w najniższej możliwej cenie – mówi Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu FreecoNet Tlenofon SA.

Więcej informacji o przeniesieniu konta pod adresem: www.freeconet.pl/pl/przeprowadzka-tlenofonu


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy