Ruszyła nowa platforma z usługami Partnerów nazwa.pl

04-04-2016, 00:26

Serwis skupia oferty rekomendowanych Partnerów, zapewniając klientom bogaty wachlarz profesjonalnych usług dodatkowych, z gwarancją jakości oraz atrakcyjnej ceny.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców poszukującym sprawdzonych i wiarygodnych dostawców, uruchomiony został serwis partnerzy.nazwa.pl, którego celem jest zapewnienie firmie korzystającej z polecanych przez nazwa.pl ofert, wysokiego standardu usługi. Zgromadzone oferty to rozwiązania docenione przez użytkowników, potwierdzone pozytywnymi opiniami i rekomendacjami, dostarczane przez wiarygodnych partnerów.

Obecnie oferta partnerów serwisu obejmuje usługi w zakresie tworzenia serwisów internetowych, sklepów internetowych, usługi administracji i konfiguracji serwerów, w tym migracji danych, a także usługi prawne oraz pozycjonowanie stron www, czy kampanie Google AdWords.

Jak działa serwis?

Przedsiębiorca wchodzi na stronę partnerzy.nazwa.pl, wybiera interesujące go produkty lub usługi i kontaktuje się z daną firmą poprzez formularz zamieszony w serwisie. Dzięki temu ma gwarancję, że będzie mógł skorzystać z preferencyjnych warunków, cen i rabatów, uzyskanych z rekomendacji nazwa.pl.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


To warto przeczytać

fot. inFakt
fot. Sarota PR


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Listopad 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Serwisy specjalne: