Rusza Startup Fest - konkurs dla startupów

17-07-2011, 18:37

Od początku sierpnia mogą zgłaszać się zespoły zainteresowane uczestnictwem w festiwalu. Na najlepszy startup czeka 50 tys. złotych oraz kampania reklamowa w serwisach Grupy Gazeta.pl.

Sonda
Masz pomysł na biznes?
  • tak
  • tak - już zrealizowany
  • nie
wyniki  komentarze

Podczas dwudniowego festiwalu - podobnie jak w ubiegłym roku - twórcy najciekawszych startupów przedstawią swoje projekty publiczności oraz mentorom. Będą mogli skonsultować swoje pomysły z ekspertami z branży internetowej, pełniącymi również rolę jury konkursu. W programie festiwalu przewidziane zostały specjalne wykłady oraz warsztaty.

Organizatorzy liczą na kreatywne i zgrane zespoły, które dopiero rozpoczynają działalność internetową lub posiadają już częściowo wdrożony model biznesowy. Ważny jest też charakter działalności prowadzonej przez startup, bo w zależności od niego można zaproponować odpowiednie wsparcie, tak jak to było w przypadku współpracy Agory z AdTaily.

>> Czytaj też: 10 tys. euro na rozwój e-biznesu – rusza konkurs „Start with e-nnovation”

Startup Fest ma umożliwić twórcom startupów nawiązanie cennych kontaktów z branżą internetową oraz inwestorami, analizę projektów przez doświadczonych ekspertów, a także zdobycie dodatkowych umiejętności w czasie specjalnych warsztatów. To również szansa, by zdobyć wsparcie dużego partnera, jakim jest Agora, który może zapewnić odpowiednie know-how, wsparcie biznesowe, dostęp do ogromnego grona odbiorców i reklamodawców oraz siłę dużej grupy mediowej.

Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny na stronie www.startupfest.pl od początku do końca sierpnia. Lista 20 najlepszych projektów, które zostaną zaproszone na festiwal będzie znana 30 września. Startup Fest odbędzie się 13-14 października w siedzibie Gazeta.pl.


Źródło: GoldenLine
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930