Rusza druga tura bezpłatnych szkoleń z bezpieczeństwa i zarządzania IT

PATRONAT MEDIALNY 14-10-2016, 08:13

Uczestnicy będą mogli zdobyć wiedzę jak lepiej chronić infrastrukturę informatyczną w swoich firmach i instytucjach. Szkolenia odbędą się w dniach 24-27.10 w Katowicach, Rzeszowie, Lublinie i Białymstoku.

Firma Axence organizuje drugą w tym roku serię bezpłatnych szkoleń poświęconych bezpieczeństwu i zarządzaniu sieciami komputerowymi. Podczas wiosennej edycji przeszkolono 840 profesjonalistów IT. Szczegółowe informacje, wskazówki dojazdu, agendę spotkań oraz formularz rejestracji można znaleźć na stronie axence.net/szkolenia-jesien-2016.

Uczestnicy spotkań w Katowicach (24.10), Rzeszowie (25.10), Lublinie (26.10) i Białymstoku (27.10) poznają m.in. najciekawsze techniki działania cyberprzestępców, dowiedzą się, jak kontrolować konta uprzywilejowane oraz jak oszczędzić czas i pieniądze dzięki sprawnemu zarządzaniu IT. Oprócz wiedzy, organizator i partner wydarzenia przygotowali dla gości upominki. Będzie można także powalczyć o dodatkowe nagrody w specjalnym konkursie.

 Bezpłatne szkolenia Axence

Tematyka szkoleń

  • Najczęstsze zagrożenia, ataki, podatności i luki bezpieczeństwa IT.
  • Dobre praktyki, najskuteczniejsze sposoby prewencji i walki z zagrożeniami w sieciach IP.
  • Wymogi prawne monitorowania użytkowników, obowiązki i uprawnienia administratora.
  • Zintegrowane zarządzanie IT w organizacji: od monitorowania sieci do audytów legalności oprogramowania i ochrony danych przed wyciekiem.
  • Ile można zyskać dzięki dobremu zarządzaniu IT?
  • Optymalizacja kosztów w dziale IT – jak oszczędzić realne pieniądze dzięki technologiom?
  • Kontrola kont uprzywilejowanych – zagrożenia i sposoby zapobiegania.

Dla kogo?

Bezpieczeństwo sieci to jeden z najważniejszych tematów w branży IT. Stanowi priorytet dla większości firm oraz instytucji, a nowości związane z tym zagadnieniem interesują wielu specjalistów. Szkolenia są adresowane do wszystkich profesjonalistów IT zainteresowanych tematem m.in. CIO, dyrektorów IT, oficerów bezpieczeństwa, administratorów sieci oraz systemów informatycznych, inżynierów wsparcia technicznego itd.

Informacje o organizatorze

Axence od ponad 10 lat dostarcza przedsiębiorstwom i instytucjom na całym świecie profesjonalne rozwiązania do kompleksowego zarządzania infrastrukturą IT. Przez ten czas firma zdobyła duże doświadczenie w zakresie monitorowania sieci i użytkowników, inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, zdalnej pomocy technicznej oraz ochrony danych przed wyciekiem. Podczas darmowych szkoleń eksperci Axence dzielą się tą wiedzą z profesjonalistami IT. Doradzają, jak usprawnić zarządzanie infrastrukturą sieciową, zarządom podpowiadają zaś, jak optymalizować koszty jej obsługi. Wiosną 2016 roku firma Axence przeszkoliła 840 profesjonalistów IT. Łącznie w 100 wydarzeniach z serii „Szkolenia Axence”, zorganizowanych w latach 2009-2016, wzięło udział ponad 7000 osób.


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Marzec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031