Rozmowy o zakupach grupowych w GoDealla.tv

16-06-2011, 17:40

Ciekawe osobowości, które mają pokazać ludzką twarz zakupów grupowych, będą gośćmi najbliższych odcinków GoDealla.tv. Serwis chce w ten sposób edukować społeczeństwo.

Sonda
Korzystasz z zakupów grupowych?
  • tak
  • nie
wyniki  komentarze

Agregator zakupów grupowych GoDealla.pl uruchomił nowy projekt – GoDealla.tv. Chcemy pokazać ludzką twarz serwisów zakupów grupowych, dać im szansę odeprzeć zarzuty internautów. Zależy nam na swobodnej konwersacji na tematy mniej lub bardziej dotykające zakupów grupowych. Porozmawiamy również z przedsiębiorcami i użytkownikami – sami jesteśmy bardzo ciekawi, co oni mają do powiedzenia – tłumaczy Jakub Brodewicz, opiekun GoDealla.pl.

>> Czytaj też: Mergeto, czyli jak połączyć zakupy grupowe i aukcje internetowe

Premiera pierwszej części pilotażowego odcinka odbyła się w środę, druga część zostanie opublikowana w przyszłym tygodniu, 22 czerwca. Pierwszym gościem był Łukasz Czajka, Prezes Zarządu DGA FastDeal Sp. z o.o., z którym prowadzący rozmawiał o debiucie Groupona na giełdzie, niefortunnej łódzkiej akcji oraz o konieczności edukacji przedsiębiorców i metodologii działania serwisu FastDeal.pl.

GoDealla.tv to nowy projekt serwisu zakupów grupowych
fot. - GoDealla.tv to nowy projekt serwisu zakupów grupowych
Wiele serwisów, informując o kolejnych projektach GoDealla, zastanawia się, co tak naprawdę serwis ten chce osiągnąć. Wiele naszych działań podpisujemy jako pierwsze w Polsce i w istocie tak jest. Stawiamy pierwsze, odważne, kroki w celu zwiększenia świadomości istoty zakupów grupowych, chcemy wyedukować rynek (zarówno po stronie przedsiębiorcy, jak i konsumenta). Poza tym każdy taki projekt uważamy za bardzo fajne wyzwanie - wyjaśnia Brodewicz.

Kolejny odcinek ma zostać udostępniony w pierwszej połowie lipca, podobnie jak ten pierwszy, można go będzie znaleźć na stronie GoDealla.tv.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930