Router TP-LINK Touch P5 dostępny już w sprzedaży

07-03-2016, 21:36

Touch P5 działa w standardzie AC i tworzy dwupasmową sieć bezprzewodową o łącznej prędkości do 1,9 Gb/s. Dzięki temu można grać online bez opóźnień, strumieniować wideo w rozdzielczości 4K i wykonywać jednocześnie wiele zadań mocno obciążających sieć.

Za zasięg routera odpowiedzialne są trzy zewnętrzne anteny oraz technologia kształtowania wiązki, która dodatkowo zwiększa prędkość i stabilność połączeń między urządzeniami a routerem.

Interfejs ekranu dotykowego podobny jest do tego, który znamy ze smartfona. Zablokowany ekran wyświetla zegar oraz podstawowe informacje o sieci. Odblokowuje się go standardowo, przesuwając palec do góry. Na ekranie pojawiają się wtedy informacje o sieci dla gości a dwa kolejne ekrany to menu routera. Przycisk „Home” umożliwia nam powrót do ekranu głównego.

Za pomocą ekranu dotykowego można ustawić uprawnienia dla każdego użytkownika sieci, blokować strony internetowe czy czasowo ograniczać do nich dostęp. Funkcja tworzenia sieci dla gości umożliwia korzystanie z sieci bez dostępu do prywatnych zasobów. Dodatkowo można korzystać z opcji automatycznej zmiany hasła co 24h.

W routerze umieszczone są porty USB 3.0 oraz 2.0, które sprawdzają się do podłączenia drukarki czy zewnętrznej pamięci umożliwiającej stworzenie multimedialnego serwera plików.

TP-LINK Touch P5 jest już dostępny w sprzedaży. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag TP-LINK Touch P5tag TP-LINKtag router
To warto przeczytaćRSS  


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

suplementy
« Maj 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Serwisy specjalne: