Roll-up, oklejanie auta, wydruk wielkoformatowy - teraz zamówisz online

04-07-2014, 11:03

Chcąc nie chcąc, każdy z nas w pośredni sposób ma swój udział w rozprzestrzenianiu się reklam pewnych produktów czy usług. Głównie za sprawą gadżetów i przedmiotów codziennego użytku opatrzonych logo konkretnej marki. Mało kto zastanawia się nad mocą perswazyjną choćby tak trywialnego produktu, jakim jest reklamówka. Paradując po mieście z siatką ulubionego butiku, perfumerii czy marketu spożywczego, wysyłamy sygnał innym konsumentom, że zaufaliśmy danej sieci czy marce i tym samym rekomendujemy ją innym.

Plreklama.pl

Siłą reklamy jest jej wielowymiarowość i elastyczność rozumiana jako zdolność do przybierania różnych form, a ponieważ obecnie infrastruktura miejska otwiera szerokie możliwości do zaistnienia w jej przestrzeni, producenci prześcigają się w wymyślaniu nowych rodzajów nośników promocji. Reklama przyzwyczaiła nas do tego, że jest obecna niemal wszędzie i dlatego potrzebuje różnych środków przekazu, aby realizowała swój cel nadrzędny - bycie zauważoną.

Plreklama.plPlanując reklamę własnej usługi lub produktu, należy mieć na uwadze dwa aspekty: typ nośnika oraz projekt. Na rynku obecnych jest wiele przedsiębiorstw, które oferują realizację reklamy od A do Z, czyli od pomysłu do jego wykonania. Przykładem fuzji sił poligraficznych i projektowych jest firma Plreklama.pl z Poznania, która dysponuje własnym kreatywnym studiem projektowym, profesjonalnie wyposażonym parkiem maszynowym, magazynem produkcyjnym oraz własną flotą samochodową. Tak bogate zaplecze techniczne i kreatywne potwierdza dewizę przedsiębiorstwa: „Od projektu do efektu”. 30 lat doświadczenia w branży reklamowej oraz sztab ekspertów, absolwentów m.in. Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, to silne atuty firmy Plreklama.pl, mające bezpośrednie przełożenie na jakość oferowanych przez nią usług.

Z myślą o tych klientach, którzy zanim zdecydują się na konkretny nośnik, chcieliby najpierw obejrzeć realizacje, firma uruchomiła e-platformę plreklama.pl. Przejrzysty układ witryny z podziałem produktów według kategorii nie pozwoli użytkownikowi zabłądzić na stronie, co więcej pomoże mu w szybki i łatwy sposób znaleźć odpowiednie nośniki wraz z przykładami ich realizacji. Poszczególne sekcje zawierają przejrzysty podział na typy nośników - i tak klienci zainteresowani np. outdoorową formą promocji, mogą szukać produktów w dziale „systemy ekspozycyjne”, z kolei monidła czy standy postaci dostępne są w sekcji „Wydruki i materiały POS”. Osoby, które chciałyby nadać charakteru wnętrzom swoich biur czy mieszkań, również się nie zawiodą, im dedykowana jest „Strefa wnętrz” z bogatą ofertą fototapet, naklejek naściennych oraz poduszek i puf z nadrukiem.

Plreklama.plOferta ze strony plreklama.pl jest więc zróżnicowana i skierowana zarówno do osób zainteresowanych małym szyldem, roll-upem czy etykietami, jak i klientów chcących się wyróżnić reklamą o ponadstandardowych gabarytach. Dla tych ostatnich idealnym rozwiązaniem będą np. wydruki wielkoformatowe, billboardy czy ścianki reklamowe. Z kolei osobom preferującym „mobilne” podejście do marketingu rekomendowane jest popularne z uwagi na swą skuteczność oklejanie aut lub innych pojazdów. Samochód z idealnie „skrojoną” grafiką przyciąga oko i nierzadko staje się znakiem rozpoznawczym firmy. Poza tym oklejenie reklamą tramwaju, autobusu, auta bądź ciężarówki jest gwarantem, że tak ozdobiony pojazd nie przemknie niezauważony. Warto powierzyć firmie Plreklama.pl oklejenie auta lub innego, także wielkogabarytowego pojazdu, ponieważ tego typu zlecenia realizuje ona w sposób kompleksowy, począwszy od fazy projektu przez wydruk i wycięcie naklejek aż po nałożenie grafiki.

Choć projektowanie i wykonanie nośników reklamowych to domena firmy Plreklama.pl, za pośrednictwem strony plreklamapl.pl można również zamówić tablice i znaki budowlane, w tym m.in. ostrzegawcze, informacyjne czy ochrony przeciwpożarowej. Bez względu na rodzaj produktu, zamówienie można złożyć drogą internetową poprzez specjalny formularz dostępny na stronie, jak również telefonicznie.***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930