Rewolucja Android - zmiany w mobilnych systemach operacyjnych. Bezpłatny webinar o korzyściach wynikających ze zmian

09-07-2020, 10:31

Webinar organizowany jest przez firmę Aspekt, która posiada wieloletnie doświadczenie m.in. w przeprowadzaniu migracji mobilnych systemów operacyjnych.

Microsoft stopniowo wycofuje się z aktualizowania i wsparcia technicznego dla systemów operacyjnych Windows na urządzeniach mobilnych wykorzystywanych w magazynach. Jest to zagrożenie dla przedsiębiorstw, które nadal bazują na systemie Windows. Brak obsługi systemu Windows przez Microsoft będzie miało niekorzystny wpływ na bezpieczeństwo danych i płynności funkcjonowania aplikacji. Zmiany systemu operacyjnego są konieczne. 

- Najlepszym rozwiązaniem jest przejście na system Android, który wciąż się rozwija i zapewnia nie tylko bieżące dostarczanie aktualizacji do swoich systemów, ale także daje dostęp do aplikacji rozszerzających potencjał urządzeń oraz przynosi wiele innych korzyści, o których powiemy podczas spotkania – mówi Marek Kuropieska, prezes firmy Aspekt i jeden z prelegentów.

Webinar organizowany jest przez firmę Aspekt i będzie dotyczył zmian w mobilnych systemach operacyjnych. Do udziału w spotkaniu zaproszono także Tomasza Dzideczka, reprezentującego firmę Zebra Techologies, która oferuje najszerszą w branży gamę produktów przeznaczonych do zwiększania produktywności, optymalizowania procesów operacyjnych i zwiększania możliwości pracowników.

Spotkanie online pt. „Rewolucja Android — zmiany w mobilnych systemach operacyjnych” odbędzie się w dniu 16 lipca 2020 roku w godzinach 12:00 - 12:45.

Udział w webinarze jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji >>


Źródło: Artykuł na podstawie informacji prasowej lub przedruk z możliwymi skrótami. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść.

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031