Rekrutacja nie musi być nudna

28-08-2017, 09:33

Jak wygląda standardowa strona firmy z ofertami pracy, każdy wie.  Przypomina worek, w którym wymieszały się nazwy stanowisk z następującymi frazesami: praca w młodym i ambitnym zespole, możliwości rozwoju, czy szansa na awans. Opcjonalnie dorzuca się jeszcze umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki socjalne. Następnie wór się zamyka, a pracodawcy czekają na stertę CV na swoich biurkach.

rekrutacja freshmail

Jednak o dobrego specjalistę należy zabiegać na różne sposoby. Stąd czasem pojawiają się niestandardowe projekty. Takim pochwalił się ostatnio FreshMail. Firma przygotowała całkowicie odmienną stroną rekrutacji, która mówi kandydatom: praca naprawdę może być fajna. Nie licytujemy się, nie rzucamy pustych haseł. Wolimy pokazać Wam w siedmiu punktach, co naprawdę się dla nas liczy.

A liczą się przede wszystkim ludzie i wartości, jakie ze sobą wnoszą. W firmie, jak można przeczytać na stronie, gra się do jednej bramki. Robi się nie tylko to, co trzeba, ale również to, co warto. Stawia się na wzajemny szacunek, otwartość i odwagę. W końcu każdy może wnieść coś dobrego. 

Firma zamiast skupić się na wymaganiach, pokazuje, co może sama zaoferować. Dlatego obrazowo przedstawia liczne możliwości rozwoju, przytulne biuro (dobra zachęta dla każdego, kto zimę spędził w kamienicy) i dodatkowe atuty, jak swobodna przestrzeń na własne inicjatywy czy kuchnia zaopatrzona w świeże owoce. W biurze cenione jest poczucie humoru i panuje przyjazna atmosfera, również dla... psów. O tym, że zespół jest zgrany, świadczy to, że ludzie chcą spędzać ze sobą czas poza pracą. Wspólne wyjścia, integracja i imprezy są na porządku dziennym.

Z komunikatu FreshMaila wyłania się obraz pracy jako źródła możliwości oraz satysfakcji, a także czasu spędzonego w sposób zarówno produktywny, jak i przyjemny. Zachęta do składania aplikacji, jest tym bardziej wiarygodna, że całość udekorowana jest radosnymi kolorami, zdjęciami i grafikami.

Chcesz zobaczyć, jak wygląda ta strona? Możesz obejrzeć ją tutaj.

Ps. A jeśli po jej obejrzeniu zechcesz dołączyć do zespołu FreshMaila, to rekrutacja do niektórych działów wciąż jest otwarta.

rekrutacja freshmail


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag rekrutacjatag pracatag oferty pracytag Freshmail
Komentarze
comments powered by Disqus
To warto przeczytać
fot. Geralt


  
znajdź w serwisie

RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Listopad 2017»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2017 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.