Rejestracja na drugą edycję Domain Meeting otwarta

PATRONAT MEDIALNY 07-01-2013, 09:51

„Po kropce do celu” to hasło przewodnie wydarzenia Domain Meeting 2 poświęconego zagadnieniom rynku domenowego zarówno pierwotnego, jak i wtórnego. Konferencja odbędzie się 22 lutego 2013 r. we Wrocławiu, a rejestracja uczestników właśnie została uruchomiona.

Rynek domen internetowych rozwija się bardzo dynamicznie zarówno w Polsce, jak i na świecie. Tylko w naszym kraju szacuje się, że jego wartość to ok. 100 mln zł rocznie, a na świecie kwoty milionów dolarów płaconych za domeny na rynku wtórnym nikogo już nie dziwią. Dla przykładu najdroższa dotychczasowa transakcja zakupu domeny internetowej privatejet.com opiewała na przeszło 30 mln dolarów.

Dobry adres w sieci coraz częściej ma duży wpływ na powodzenie biznesu. To m.in. o tym, jak wybrać odpowiednią nazwę internetową dla firmy czy jak efektywnie prowadzić inwestycje domenowe, będzie można posłuchać podczas Domain Meeting 2. Oprócz części merytorycznej konferencji w programie wydarzenia zaplanowano dla uczestników takie punkty, jak warsztaty namingowe, konsultacje z ekspertami czy wieńczący konferencję panel dyskusyjny. Ponadto organizatorzy zadbali o odpowiednią organizację aktywności networkingowych - zwieńczy je after party, na które zaproszeni są wszyscy uczestnicy.

Konferencja Domain Meeting 2 to wydarzenie, które ma łączyć środowisko internetowe związane z rejestracją, handlem i wykorzystywaniem domen internetowych. Dzięki wzajemnemu poznaniu różnych grup i własnych potrzeb dochodzi do wypracowania lepszych relacji biznesowych. Podczas konferencji dochodzi również do transakcji kupna i sprzedaży domen internetowych, jednak organizator nie angażuje się w działalność pośrednictwa, skupia się natomiast na tematach technologicznych i biznesowych w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu merytorycznego. Wydarzenia takie, jak Domain Meeting, pokazują prawdziwy potencjał rynku domenowego, który jest ważnym elementem e-biznesu, a także mocną opcją inwestycji alternatywnych.

Domain Meeting 2 odbędzie się 22 lutego 2013 r. we wrocławskim hotelu Mercure. Udział w konferencji jest płatny. Organizatorzy uruchomili rejestrację na wydarzenie, której można dokonać na stronie internetowej www.domainmeeting.pl. Do dnia 31 stycznia 2013 r. można dokonać rejestracji w promocyjnej cenie 49 zł. Po 1 lutego opłata rejestracyjna będzie wynosić 99 zł. Ilość miejsc jest ograniczona.


  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30