Ranking 10 najbardziej innowacyjnych firm turystycznych ogłosiła Fast Company - GoEuro na 5 miejscu

24-02-2017, 09:12

Magazyn biznesowy Fast Company 13 lutego ogłosił swój coroczny ranking Najbardziej innowacyjnych firm 2017 roku, wyróżniając w ten sposób wiodące na rynku przedsiębiorstwa oraz nowicjuszy, którzy reprezentują najlepsze przykłady firm pracujących nad rozwojem przełomowych innowacji. GoEuro znalazło się na 5 miejscu wśród 10 Najbardziej innowacyjnych firm na świecie w branży turystycznej.

goeuro

GoEuro wśród 10 najbardziej innowacyjnych firm branży turystycznej według amerykańskiego magazynu biznesowego Fast Company

Doceniono przede wszystkim umiejętne łączenie różnych środków transportu kolejowego, autokarowego oraz lotniczego w jednej wyszukiwarce.

Zestawienie Najbardziej innowacyjnych firm magazynu Fast Company to dogłębne i znaczące w świecie biznesu opracowanie. W celu stworzenia aktualnej listy reporterzy Fast Company przyjrzeli się tysiącom przedsiębiorstw na całym świecie. Umożliwiło im to zidentyfikowanie najbardziej znaczących innowacji ostatniego roku oraz prześledzenie wpływu tych inicjatyw na biznes, przemysł i szeroko pojętą kulturę. W poprzednich edycjach wyróżnione zostały takie firmy, jak choćby Airbnb czy Uber. W tym roku dostrzeżono, obecne już również w Polsce, GoEuro.

Tworząc sposób na łatwe i szybkie planowanie podróży, GoEuro daje podróżnym możliwość wyszukiwania połączeń kolejowych, autokarowych i lotniczych z/do dowolnego miejsca z uwzględnieniem nawet małych miasteczek i wiosek na terenie Europy. Produkt dostępny jest  także jako aplikacja na smartfon, odpowiadając na potrzeby podróżnych bez względu na miejsce, w którym się znajdują, oraz informacje, jakich potrzebują.

Co ważne dla polskich użytkowników, GoEuro dostępna jest w języku polskim pod adresem https://www.goeuro.pl, a zakup biletów możliwy jest w złotówkach. Firma aktywnie pracuje nad integracją największych przewoźników oferujących połączenia autobusowe, kolejowe oraz lotnicze na terenie naszego kraju.

Robert Safian, redaktor i dyrektor zarządzający Fast Company, przyznał: „Cieszę się, iż mogę przywitać GoEuro w klasie dynamicznych, inspirujących firm z całego świata”.

Dyrektor generalny (CEO) i założyciel GoEuro, Naren Shaam, odpowiedział na tę wiadomość: „To dla mnie wspaniały dowód uznania po ponad trzech latach intensywnej pracy w łączeniu każdego poszczególnego miejsca na mapie za pomocą jednego kliknięcia. Jesteśmy bardzo dumni z faktu, iż znaleźliśmy się na najwyższej pozycji jako najbardziej innowacyjna europejska firma w branży turystycznej.”

Wydanie magazynu Fast Company zawierające ranking Najbardziej innowacyjne firmy (marzec 2017) dostępne jest pod adresem: www.fastcompany.com/MIC.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać
Komentarze
comments powered by Disqus
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Serwisy specjalne:
Wydarzenia:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.