Rafał Brzoska zwiększa swoje udziały w SALESmanago do 40%

02-10-2015, 08:13

Rafał Brzoska, który w 2014 objął 20% udziałów przy wycenie 25 mln zł, zwiększył swoje zaangażowanie w spółce Benhauer (producenta SALESmanago) do 40%.

Spółka Benhauer prowadzi aktualnie rozmowy z wiodącymi funduszami inwestycyjnymi na świecie w celu pozyskania kolejnych środków, które umożliwią dalsze zwiększanie tempa sprzedaży systemu SALESmanago Marketing Automation na rynkach światowych.

Oprócz bardzo licznej grupy małych i średnich firm z systemu SALESmanago korzystają również duże firmy i globalne korporacje takie jak Orange, Getin Bank, Rainbow Tours, Fru i Yves Rocher. We wrześniu system wygrał międzynarodowy przetarg w firmie Praktiker na Węgrzech.

Najnowszym produktem firmy Benhauer jest APPmanago, system klasy mobile Marketing Automation, który dzięki pełnej integracji z systemem SALESmanago tworzy pierwszą na świecie platformę marketingową w pełni obsługującą tradycyjne procesy sprzedażowe online oraz bardzo dynamicznie rozwijającą się sprzedaż z wykorzystaniem smarfonów i tabletów.


Źródło: Informacja prasowa. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag SALESmanagotag Rafał Brzoskatag Benhauer
To warto przeczytać

fot. Sarota PR
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Listopad 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Serwisy specjalne: