RadomIT: Biznes w sieci

PATRONAT MEDIALNY 13-12-2010, 18:33

Czy na prowadzeniu bloga i darmowego magazynu internetowego można zarobić? Jak wykorzystać sieć do celów marketingowych i stworzyć sklep internetowy? Odpowiedzi na te pytania udzielą specjaliści zaproszeni na RadomIT.

W najbliższą środę, 15 grudnia o godz. 18.30 w auli Wyższej Szkoły Handlowej odbędzie się spotkanie poświęcone branży informatycznej. Będzie odo dotyczyć budowania marki, marketingu i wykorzystywania mediów społecznych.

Szósty RadomIT otworzy prezentacja Marcina Zaremby, wydawcy internetowego, bezpłatnego magazynu Proseed. Czy z prowadzenia darmowego magazynu internetowego można wyżyć i jaka będzie przyszłość mediów tradycyjnych – to temat jego wystąpienia.

Podczas spotkania będziemy mieli okazję wysłuchać jednego z najbardziej wpływowych blogerów – Macieja Budzicha, który opowie o faktach i mitach związanych z zarabianiem na blogu.

Tych, którzy zastanawiają się, jak wykorzystać internet w marketingu z pewnością zaciekawi prezentacja Dominika Szarka – współtwórcy i współprowadzącego telewizję internetową Webshake.tv.

Następnie Arvind Juneja opowie o handlu na Facebooku. Czym jest f-commerce i czy faktycznie da się sprzedawać na Facebooku - o tym już we środę.

Część oficjalną zakończy Paweł Fornalski – założyciel aplikacji do prowadzenia sklepów i hurtowni internetowych IAI-Shop.com – który przekaże kilka praktycznych rad dotyczących sklepów w sieci.

Z auli Wyższej Szkoły Handlowej uczestnicy spotkania przeniosą się następnie na after party do Galerii Rosa, gdzie w dużo luźniejszej atmosferze będą mogli porozmawiać o internetowym świecie i nie tylko.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się na stronie: radomit.evenea.pl


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Tematy pokrewne:  

tag spotkaniatag RadomITtag patronat DI
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Kwiecień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930