Rabatus - serwis ogłoszeniowy inny niż wszystkie?

14-03-2011, 18:50

Witryn ogłoszeniowych zdecydowanie nie brakuje, jednak interesujący rynek zachęca do tworzenia kolejnych startupów z tej kategorii.

Zakupy grupowe czy wszelkiego rodzaju promocje są tym, co przyciąga wielu użytkowników do sklepów internetowych. Niedawno rozmawialiśmy z młodym przedsiębiorcą na temat zakupów grupowych, w sieci natomiast pojawiła się teraz witryna, której autorzy podkreślają, że to nie kolejna kopia Grupona.

>>Czytaj także: Facebook Deals dostępne także w Europie

Sonda
Skorzystasz z Rabatusa?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Serwis Rabatus, o którym mowa, na pierwszy rzut oka może jednak przypominać wspomnianego lidera zakupów grupowych. Strona główna wypełniona jest bowiem usługami, a w oczy rzucają się okrągłe, dwucyfrowe promocje. Co zatem wyróżnia tę witryna?

W rozmowie z Dziennikiem Internautów Grzegorz Bogdański z Rabatusa podkreśla, że serwis ma być połączeniem trzech dobrze znanych modeli - kart rabatowych, zakupów grupowych oraz serwisów ogłoszeniowych.

Jak tłumaczy Bogdański: Serwis jest również atrakcyjniejszy od zakupów grupowych dla zwykłych klientów, gdyż nie płacą za kupon. Niewykorzystany traci ważność bez żadnych konsekwencji finansowych. Dzięki temu klienci mają też pewność, że zostaną należycie (tak samo jak klienci płacący 100%) obsłużeni, gdyż płacą dopiero po wykonaniu usługi

Strona główna Rabatusa
fot. DI - Strona główna Rabatusa
Twórcy nie zabierają dla siebie żadnych prowizji, jednak jako serwis ogłoszeniowy żądają opłaty za czas wystawienia usług i przedmiotów w witrynie. Z drugiej strony autorzy nieskromnie mówią: Rabatus to raczej jest serwis do aktywnego marketingu niż zwykła witryna ogłoszeniowa. Wszystkie oferty są pozycjonowane według czasu do wygaśnięcia. Dzięki temu oferenci mają pewność, że ich oferty nie utkną na odległych stronach.

Właściciele Rabatusa prowadzą obecnie rozmowy z inwestorami, jednak na razie nie zdradzają żadnych związanych z tym szczegółów.

>>Czytaj także: O zakupach grupowych i biznesie z młodym przedsiębiorcą


Źródło: Informacje Prasowe
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930