Przelewy zagraniczne w mBanku

28-11-2006, 10:18

mBank poinformował o wprowadzeniu do swojej oferty przelewów zagranicznych, a wkrótce zostaną też udostępnione rachunki walutowe.

Indywidualni oraz biznesowi klienci mBanku powinni zauważyć na swoich kontach, w części "Przelewy", nowy odnośnik - Przelew zagraniczny. To nowa usługa tego internetowego banku, oferowana w ramach działających już oraz nowych kont.

Zagraniczne przelewy można dokonywać w następujących walutach: złoty polski, euro, funt brytyjski, dolar amerykański, dolar australijski, dolar kanadyjski, frank szwajcarski, korona czeska, korona duńska, korona norweska, korona szwedzka, forint węgierski oraz jen japoński.

Za dokonanie przelewu zagranicznego lub walutowego do innych banków krajowych mBank pobiera 0,25% kwoty przelewu, choć minimum ustalono na 20 zł, a maksimum opłaty na 200 zł. Za przyjęcie przelewu z zagranicy mBank nie pobiera opłaty.

Najprawdopodobniej do końca listopada br. w ofercie mBanku pojawią się także konta walutowe. Będą zakładane i prowadzone bezpłatnie. Niestety nie będzie możliwości dokonania wpłaty gotówkowej bezpośrednio na takie konto.

Źródło: mBank
Tematy pokrewne:  

tag walutytag mBank
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy