Przedwakacyjne inspiracje na Geek Girls Carrots w Szczecinie

informacja prasowa 07-06-2014, 10:41

Wielkimi krokami zbliża się sezon urlopowy. Zanim jednak rozjedziemy się po świecie, spotkajmy się na 12 spotkaniu Geek Girls Carrots Szczecin! Może to właśnie Ty, wygrzewając się pod palmą, wymyślisz swój startup, a do tego zainspirują Cię nasze prelegentki Karolina i Małgosia.

Dziewczyny opowiedzą o startupach: ShinyBox, który w czerwcu obchodzi swoje drugie urodziny oraz Styllove.com, który wygrał ostatni maraton programistyczny – Nethack. Będzie bardzo inspirująco, a czas umili nam pyszna kawka z Fabryki Bistro na Deptaku oraz ciasto marchewkowe KasiJ.


Agenda

17:30 Powitanie

17:45 Karolina Jędraszewska – „Popularyzacja modelu subskrypcyjnego w Polsce w oparciu o ShinyBox”

18:30 Małgorzata Maksjan  –  „Startup w dobrym stylu”

19:15 Networking


Prelegenci

Karolina Jędraszewska – od 2,5 roku związana z branżą e-commerce i marketingiem internetowym. Realizuje się jako product manager ShinyBox, wyznaczając nowe standardy w segmencie beauty boxów w Polsce. Wcześniej związana zawodowo z branżą medyczną. Zajmowała się wdrażaniem systemu teleradiologicznego oraz informatyzacją placówek ochrony zdrowia.

Styllove.com – „Dobry pomysł to połowa sukcesu” – to dewiza zespołu Styllove.com. Zaczęło się zwyczajnie: ktoś rzucił pomysł, ktoś go podchwycił, pozostali rozwinęli. Ekipa zapaleńców rozważała stworzenie algorytmu, który na podstawie niewielkiej ilości danych wyświetli wyniki mówiące użytkownikowi, jakim jest typem urody i jakie kolory oraz fasony ubrań będą pasować do niego najlepiej. Każdy wniósł coś innego i każdy z liczącego obecnie dwanaście osób zespołu jest po części autorem sukcesu tego projektu. Mimo iż każdy z nich jest indywidualistą, łączy ich zapał do pracy i wiara w sukces projektu.


Geek Girls Carrots to społeczność kobiet kochających nowe technologie. Misją społeczności jest promowanie kobiet w IT oraz pokazywanie miejsc, gdzie nowe technologie przecinają się z kulturą. GGC to społeczność, która chce opowiadać o tym, co robi, wymieniać się wiedzą, doświadczeniem i pomysłami.


Widzimy się ponownie w cowork.mode przy ul. Niedziałkowskiego 26a/1 J

Spotkanie odbędzie się 12 czerwca (czwartek), a zaczynamy tradycyjnie o 17.30. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja na ggcszczecin12.evenea.pl

Po inspirujących prelekcjach zapraszamy na networking w ogrodzie.

Partnerami spotkania są: Cowork.mode, ArtAddict, LanTech oraz Fabryka Bistro na Deptaku.


Tematy pokrewne:  

tag Szczecintag spotkaniatag Geek Girls Carrots
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031