Przed nami kolejna edycja wydarzenia Rozmowy o Startupach

PATRONAT MEDIALNY 09-10-2016, 07:30
Aktualizacja: 18-10-2016, 20:22

Rozmowy o Startupach to konferencja biznesowa mająca na celu kreowanie postaw przedsiębiorczości wśród młodych ludzi. Uczestnicy otrzymują poza niezbędną wiedzą przy otwieraniu własnej działalności możliwość bezpośredniej rozmowy z praktykami z doświadczeniem w prowadzeniu biznesu opartego na innowacyjności i nowych technologiach. Konferencja będzie tłumaczona na język migowy w czasie rzeczywistym.

Termin: 26 października 2016 r. od godz. 18.00

Miejsce: Sala Widowiskowa Politechniki Łódzkiej, al. Politechniki 3a

Organizator: Inkubator Przedsiębiorczości Inforin

Rozmowy o Startupach

Szczegóły na stronie: https://www.facebook.com/events/1033627230089606/

Uczestnicy konferencji:

Marek Kapturkiewicz -przedsiębiorca, były wiceprezes Onetu, współzałożyciel funduszu inwestycyjnego Innovation Nest, oraz Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest)

Lech Kaniuk -przedsiębiorca, założyciel PizzyPortal, którą sprzedał za 120 milionów złotych, aktualnie Członek Zarządu iTaxi, w którą zainwestował razem ze swoim przyjacielem Łukaszem Wejchertem, inwestor wielu projektów startupowych.

Stefan Batory -przedsiębiorca, z wykształcenia matematyk, założyciel aplikacji iTaxi, która umożliwia zamawianie taksówek, oraz aplikacji Booksy, która umożliwia zamawianie wizyt w salonach usługowych. Na swoje projekty startupowe pozyskał od inwestorów ponad 20 milionów złotych.

Przemysław Kuśmierek -przedsiębiorca, założyciel Migam urządzenia umożliwiającego komunikację z osobami głuchymi. W jego startup zainwestował sam Richard Branson z Virgin Mobile.

Dodatkowo wydarzenie będzie tłumaczone na żywo na język migowy.

Część networkingową wydarzenia ułatwi nowy łódzki startup aplikacja MatchMe, która umożliwia pozyskiwanie skutecznych kontaktów biznesowych.

Wydarzenie posiada Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Łodzi oraz Marszałka Województwa Łódzkiego.

Serdecznie zapraszamy!


Warto przeczytać:

  Tematy pokrewne:  

  tag Rozmowy o Startupachtag patronat DI
    
  znajdź w serwisie


  RSS - Wywiad
  Wywiad  
  RSS - Interwencje
  RSS - Porady
  Porady  
  RSS - Listy
  Listy