Prywatna pożyczka hipoteczna – czym jest i kto może z niej skorzystać?

02-07-2018, 07:24

Kredyt hipoteczny dla wielu osób jest niezbędny, aby pomóc im w spełnieniu marzeń o własnym mieszkaniu lub budowie domu. Niestety banki bardzo rygorystycznie podchodzą do przyznawania kredytów hipotecznych oferując je jedynie tym klientom, którzy mają wysoką zdolność kredytową oraz stabilne dochody. Kierując swój wniosek kredytowy do banku większość z nas musi się więc liczyć z jego odrzuceniem. Odrzucenie wniosku o kredyt hipoteczny w banku nie przekreśla jednak naszych szans na zakup wymarzonego mieszkania lub domu. W realizacji tych marzeń pomóc może bowiem prywatna pożyczka hipoteczna.

mat partnera

Prywatna pożyczka hipoteczna – co to takiego?

Prywatna pożyczka hipoteczna to odpowiednik kredytu hipotecznego, którego udziela bank. W jej przypadku instytucją finansującą nie jest jednak bank, a firma pożyczkowa, która oddaje nam do dyspozycji swoje pieniądze przeznaczając je na zakup nieruchomości lub jej budowę.

Możliwość uzyskania prywatnej pożyczki hipotecznej znaleźć można w ofercie Finanse dla Ciebie na stronie https://www.splatachwilowek.pl. Jest to sprawdzona firma z ponad 10-letnim doświadczeniem, która oprócz udzielania korzystnych pożyczek gotówkowych i hipotecznych pomaga także w spłacie chwilówek oferując swoim klientom korzystne kredyty konsolidacyjne.

Prywatna pożyczka hipoteczna i warunki jej uzyskania

Prywatna pożyczka hipoteczna to świetna alternatywa do kredytu hipotecznego udzielanego przez tradycyjne banki. Jej zaletą jest znacznie mniejsza ilość formalności, których musi dopełnić kredytobiorca, aby uzyskać pozytywną decyzję pożyczkową.

Nie jest bowiem wymagana szczegółowa dokumentacja dotycząca naszej sytuacji materialnej, w tym dokumenty potwierdzające wysokość oraz źródło dochodów. Nie musimy obwiać się także szczegółowego sprawdzania historii kredytowej ani weryfikowania naszych danych w bazach dłużników.

Jedynym wymaganym warunkiem przyznania prywatnej pożyczki hipotecznej jest posiadanie nieruchomości lub ziemi, które posłużą jako zabezpieczenie kredytu. Jest to więc idealne rozwiązanie dla osób posiadających własną nieruchomość, które z powodu słabej zdolności kredytowej nie mają szans na uzyskanie kredytu hipotecznego w banku lub ich wniosek został w przeszłości odrzucony.

Dlaczego warto zdecydować się na prywatną pożyczkę hipoteczną?

Najważniejszą zaletą prywatnej pożyczki hipotecznej jest minimum formalności oraz jasne i przejrzyste zasady kredytowania. Nie bez znaczenia jest także sama wysokość kredytu, która może sięgać do nawet 1 mln zł. Sam kredyt posiada niskie oprocentowanie, które zaczyna się od 15% w skali roku. Decyzja o przyznaniu kredytu jest wydawana jeszcze tego samego dnia, w którym złożymy kompletny wniosek.

Prywatna pożyczka hipoteczna na https://www.splatachwilowek.pl to idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają zabezpieczenie kredytu w postaci mieszkania, działki budowlanej lub rolnej, domu albo innej nieruchomości oraz dysponują możliwością spłaty zaciągniętego kredytu w terminie 6-12 miesięcy (z możliwością jego przedłużenia). Decydując się na prywatną pożyczkę hipoteczną nie jesteśmy już skazani na banki oraz ich rygorystyczne zasady przyznawania kredytów oraz mamy możliwość spełnienia swoich marzeń o własnym miejscu na ziemi nawet nie mając dobrej historii kredytowej.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: