Program Afiliacyjny pełen korzyści na wiosnę

Artykuł sponsorowany 12-04-2011, 09:15

Gdy za oknem robi się ciepło, większość z nas stawia sobie wiosenne cele i postanowienia. Jednym z nich może być chęć zarobienia dodatkowych pieniędzy, co umożliwia Program Afiliacyjny oferowany w serwisie nazwa.pl.

nazwa.pl

Program Afiliacyjny to propozycja nie do odrzucenia. Umożliwia on zdobycie atrakcyjnych nagród pieniężnych i rzeczowych za polecanie usług serwisu nazwa.pl. Już samo zamówienie serwera i Strony WWW w promocji przez Klienta Poleconego, zwiększa stan konta osoby polecającej o 200zł. Co więcej, jeśli osoba polecona przedłuży zamówione usługi, za każdą z nich Klient Polecający otrzyma kolejne 400zł. Łącznie więc dzięki jednej firmie można zarobić nawet 600zł, a liczba poleceń i nagród pieniężnych jest nieograniczona. Wystarczy wygenerować kod afiliacyjny na stronie nazwa.pl i przekazać go dowolnej liczbie znajomych firm.

nazwa.pl

Program Afiliacyjny jest bardzo korzystnym rozwiązaniem również dla Klientów Poleconych, którzy uzyskują dostęp do usług serwisu nazwa.pl w niezwykle atrakcyjnej promocji. Za pomocą otrzymanego kodu afiliacyjnego, mogą zamówić serwer Active oraz dowolnie wybrany projekt Strony WWW bez opłat na okres 6 miesięcy! Warto podkreślić, że usługi te są świadczone na najwyższym poziomie - hosting Active to wysokie parametry i niezawodność funkcjonowania, a Strony WWW są wykonane precyzyjnie i profesjonalnie. Usługi nazwa.pl zamawiane w promocji nie są również obarczone dodatkowymi zobowiązaniami czy warunkami.

Program Afiliacyjny to naprawdę wyjątkowa okazja! Zachęcamy do polecania i korzystania z usług serwisu nazwa.pl!


To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie
kalkulator OC mfind


Aplikacja InPost Mobile

zabawki
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Czerwiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
« strona główna  -  do góry ^
Serwisy specjalne: