Profesjonalnie zorganizowany event na świeżym powietrzu

20-01-2018, 10:19

Organizacja eventu na świeżym powietrzu wiąże się z wyzwaniami, z jakimi nie muszą zmagać się organizatorzy eventów w zamkniętych pomieszczeniach. W przypadku organizacji festynów czy jarmarków sporym problemem jest zagwarantowanie stałego dostępu do prądu wszystkim uczestnikom wydarzenia.

koncert

Organizacja eventów na wysokim poziomie

Organizując eventy w parkach, na boiskach czy też na plażach, ma się utrudniony dostęp do energii elektrycznej. Jej brak uniemożliwia korzystanie z nagłośniania, oświetlenia, lodówek chłodzących napoje czy też z urządzeń gastronomicznych, służących do przygotowywania dań gorących. Jeżeli chce się, by event był przygotowany na wysokim poziomie, warto skorzystać z możliwości wynajmu agregatów prądotwórczych.

Wynajem agregatów prądotwórczych gwarantuje, że wszystkie urządzenia wymagające podłączenia do prądu będą działać prawidłowo. Agregat prądotwórczy na imprezie może pracować bez przerwy przez wiele godzin, dzięki czemu prądu nie zabraknie w najmniej oczekiwanym momencie. Urządzenie wytwarza prąd bez względu na warunki pogodowe - nawet gdy agregat prądotwórczy jest wykorzystywany zimą na dużym mrozie, wytwarzana energia elektryczna umożliwia zasilenie wszystkich sprzętów, które tego wymagają.

 

Wynajem agregatu prądotwórczego - czy to się opłaca?

Agregat prądotwórczy warto wynająć, jeżeli organizuje się jednorazowy event lub gdy eventy są cykliczne, lecz wypadają raz na rok czy pół roku. Zakup agregatu prądotwórczego na własność w takich przypadkach jest nieopłacalny. Urządzenie przez większość roku byłoby nieużywane, przez co mogłoby ulec uszkodzeniu. Wynajem sprawdza się w takich sytuacjach znacznie lepiej - wystarczy zgłosić się do odpowiedniej firmy, a ta w określonym terminie dostarczy agregat wraz z dodatkowym osprzętem.

Wynajem agregatów do wytwarzania prądu jest usługą kompleksową. W jej ramach otrzymuje się nie tylko agregat podstawiony w określone miejsce. Urządzenie jest dostarczane po ustaleniu, jaki sprzęt ma zasilać, co daje gwarancję niezawodności i prawidłowego działania. Firmy oferujące wynajem agregatu prądotwórczego zapewniają również przewody, gniazdka, wtyczki, rozdzielnie, a także inne akcesoria, niezbędne do podłączenia sprzętów do agregatu. Ponadto firma może zaoferować pełną obsługę agregatu w czasie trwania eventu, jeżeli inna osoba nie może zająć się jego nadzorem podczas wydarzenia. W ramach wynajmu można skorzystać również z tankowania zamówionych agregatów, co minimalizuje ryzyko, że urządzeniu zabraknie paliwa potrzebnego do pracy.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Styczeń 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Serwisy specjalne: